Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Funkiowe zacisze

Pokaż wątki Pokaż posty

Funkiowe zacisze

annka 21:49, 18 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
monteverde napisał(a)
e tam Sebek wszystkie ładne, 1- Moonlite Masquerade,4-Childhood Treasure,3- to chyba Unexpected Joy, ale nie jestem pewna


Jesteś wielka
____________________
Funkiowe zacisze
monteverde 21:55, 18 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
nie jestem pewna, ale sprawdź w internecie wpisując nazwę, kolory, mogą mylić na ta 2, ktoś mówił chyb a dwugłówka ale może coś mylę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
annka 21:58, 18 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
monteverde napisał(a)
nie jestem pewna, ale sprawdź w internecie wpisując nazwę, kolory, mogą mylić na ta 2, ktoś mówił chyb a dwugłówka ale może coś mylę


myślałam że łososiowa 3 to Fair Tale Pink ale potem widziałam ciemniejszą u kogoś
____________________
Funkiowe zacisze
monteverde 22:00, 18 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
http://allegro.pl/hemerocallis-fairy-tale-pink-liliowiec-lososiowy-i1699558044.html
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
annka 22:04, 18 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726

____________________
Funkiowe zacisze
annka 18:39, 19 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Ponieważ u mnie nic się nie dzieje pokaże Wam ogród znajomych. ogrodzony będzie jedynie siatką i nie mogę namówić ich na żywopłot z cisa. Nic innego nie pasuje mi w tych okolicznościach przyrody - czyli sąsiedztwie sosnowego lasku. Ale może niesłusznie się upieram. A upieram się dlatego że ogród ma być minimalistyczny Marlena właścicielka jest nawet bliska zmarnowania dwóch kul z bukszpanu które dostała na wchodziny a w domu też nie ma roślin doniczkowych. Może ktoś ma inny pomysł ??? z obcymi klientami bym się kłóciła ale znajomym wolę się nie narażać

widok na skarpę która jednocześnie jest granicą działki, więc ciś trzeba czymś podbić żeby umocnić skarpkę









____________________
Funkiowe zacisze
Sebek 18:48, 19 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Taka piękna działka nie może iść na zmarnowanie - za ładny to dom aby tylko była trawa wokół niego. Jak byłbym Twoim znajomym to bym nawet się nie zastanawiał tylko poprosił o projekcik

Pokaż im ogród minimalistyczny Danusi - może zmięknie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 18:51, 19 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na wzmocnienie skarpy można posadzić wyższą irgę "Ursynów", potem ją ciąć w jedną płaszczyznę. A w niej wyższe punkty, jednakowe drzewa o jasnych liściach np.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
annka 18:54, 19 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Sebastian poprosili ale klient zdaje się i nie dyskutuje a znajomi podchodzą do tego trochę inaczej i mam większy stres nie mogę się do tego zdystansować.
____________________
Funkiowe zacisze
annka 19:00, 19 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
gardenarium napisał(a)
Na wzmocnienie skarpy można posadzić wyższą irgę "Ursynów", potem ją ciąć w jedną płaszczyznę. A w niej wyższe punkty, jednakowe drzewa o jasnych liściach np.


Z jednej strony nie ma potrzeby ogradzania się sczelnego. Żywopłot może gubić liść dlatego na początku myślałam o dereniu alba sibirica ellegantisima żeby na zimę był czerwony pęd ale teraz wydaje mi się za pstrokato a oni się napalili. Na zdjęciu tego nie widać ale nad siatką pochylają się mocno sosny dlatego to coś musi być krzewem nie drzewem.

a projekt a raczej plan funkcjonalno przestrzenny wygląda tak:

____________________
Funkiowe zacisze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies