Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Funkiowe zacisze

Pokaż wątki Pokaż posty

Funkiowe zacisze

ell 22:20, 02 lip 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Aniu witaj na Ogrodowisku!
Sprawdź na mapie ogrodów. Na pewno kogoś znajdziesz w swojej okolicy.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Gardenarium 09:59, 03 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
annka napisał(a)
A może jest ktoś na forum z mojej okolicy czyli Białystok???


Jest Kaśka Kadyszewska i Suwalszyzna też się kłania.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/321-podlasie

Zajrzyj do mapy ogrodów, tam są linki do osób mających ogrody w Twojej najbliższej okolicy.

http://www.ogrodowisko.pl/mapa-ogrodow
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:06, 03 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam jako "Matka założycielka" bardzo seredcznie.

Funkie to także moje ulubione rośliny ze względu na architektoniczyny wygląd i czasem ogromniaste liście. Cenię je za wytrzymałość i to, że głęboki cień nawet im nie przeszkadza.
Niewiele jest roślin znoszących mokre stanowiska i skrajne warunki, a one dobrze rosną.
W idealnych oczywiście rosną najlepiej, ale znam też takie sytuacje, że wykopane i zapomniane, stojąc na wierzchu na sucho przetrwały miesiąc i rosną dalej.

Pokazuj nam swoje okazy, a może opiszesz je w wątku hostowym także, jeśli masz pojedyncze rośliny (zdjęcia) i nazwy tych odmian. Byłoby to dla nas dużą pomocą w identyfikacji odmian.
Pochwal się także kwiatami liliowców.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/95-hosty-funkie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/253-hemerocallis-liliowiec
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:07, 03 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
annka napisał(a)
A na koniec pierwszej prezentacji cząstka mojego ogrodu przeniesiona na papier. Malowanie pastelami to mój sposób na przetrwanie dłuuuugiej zimy.




Przepiękne pastele, czy malujesz je ze zdjęć, czy "z pamięci" ?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
annka 10:34, 03 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Te były malowane ze zdjęć ale są też malowane z pamięci. Przeważnie służą za prezenty znajomym
Co do funkii to ja już się pogubiłam w gatunkach mam ok 40 odmian. Nawet zrobiłam im fotki a teraz będę próbowała opisać.
____________________
Funkiowe zacisze
annka 10:48, 03 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Danusiu mam ochotę powiedzieć Ci: ...ran Twoich niegodnam całować.. "bo jesteś dla mnie niedoścignionym mistrzem. Ja też jestem architektem krajobrazu pracuje jako pracownik najemny ale bardzo to kocham. A tu jestem całkiem prywatnie. Mój prawdziwy raj na ziemi jeszcze dopiero ma stać się rajem ale wymaga dużo czasu i wielu nakładów. To działka z linią brzegową nad jeziorem Dudeckim. Na razie jest tylko nieregularnie koszona. Jak będę coś robić założę wątek i będę się chwalić i prosić o Wasze komentarze.




____________________
Funkiowe zacisze
ell 10:55, 03 lip 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Pięknie !!! Może kiedyś też mi się uda kupić coś podobnego nad jeziorkiem - bardzo bym chciała. Rozmarzyłam się
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
monteverde 10:56, 03 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
super miejsce, a ryba jest w jeziorze?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 10:56, 03 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale masz super widoki
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kriss 11:25, 03 lip 2011


Dołączył: 07 lis 2010
Posty: 321
Prawdziwy Raj,a i altanka bardzo ciekawa
____________________
Pozdrawiam Ogród Krysi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies