Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

barbara_kraj... 23:54, 16 lip 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Dla Agnieszki z grupy_trzynmającej_grabie

Choinki na choinkę


Komplet serwetek: 6 małych i jedna duza


Bieżniki





____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
grupa_trzyma... 00:01, 17 lip 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Piękne! Kiedy ogrodniczka wyszywa...to na 100 % będą to kwiaty, choinki...jeszcze tylko kulek bukszpanowych brakuje.
Dziękuję Basiu!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
zuza12 13:28, 19 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Z prawdziwą przyjemnością przejrzałam ten wątek. Jest wśród nas wiele pozytywnie zakręconych osób. Nie siedzimy w fotelach przed telewizorem (no chyba, że akurat leci "Maja w ogrodzie") tylko żyjemy na maksa. Super obrazy i serwety. Ręczne ozdoby na choinkę są niepowtarzalne. I to jest takie niezwykłe w naszych pracach, że są jedyne w swoim rodzaju. Bo tą samą rzecz, każde ręce zrobią inaczej.
Moją pasją zaraziła mnie koleżanka i jestem jej za to wdzięczna. Wiele moich prac podarowałam i nie zrobiłam zdjęć. Tutaj chcę się pochwalić niektórymi z nich. Haft krzyżykowy wiekszości z nas kojarzy się z poduszami wyszywanymi grubym krzyżykiem. Moje prace są troche inne.
To moja największa duma. Tutaj na wystawie w Stargardzkim muzeum


Od tych obrazów zaczynałam moją przygodę obrazów malowanych igłą





____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 13:33, 19 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
A teraz kilka drobiazgów. Bardzo je lubię, bo szybko się je robi i super nadają się na prezenty.



____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
hanka_andrus 13:38, 19 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękne ,,drobiazgi",które wcale drobiazgami nie są.Trzeba dużo chęci i dużo zdolności ,a przede wszystkim cierpliwości do takich prac.
Gratuluję.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zuza12 13:42, 19 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Dziękuję Haniu za dobre słowo, to dla artysty największa zapłata.
Tą serię zrobiłam przyjaciółce do kuchni w jej nowym domu. Obdarowana była cała w skowronkach. Doceniła ciężką pracę.



____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 13:48, 19 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
A teraz odrobina miłości, nagości i piękna ludzkiego ciała....



Ten obraz robiłam juz dwa razy na prezent ślubny kolegom mojego męża. Dobrze, że ludzie się nie znają to mogłam to powielić.


Tego już długo nie moge skończyć.


A te też robiłam na zamówienie w prezencie.




____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 13:59, 19 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
I jeszcze kilka




A to nasz piesek na obrazie;

I w naturze. Sami powiedzcie, czy podobny.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
eliza3 14:27, 19 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Zuza, jestem pod wrażeniem. Te czarno - białe z postaciami wyjątkowe. Ile czasu Ci zabiera zrobienie takiej jednej pracy?
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 14:27, 19 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Zuza, jestem pod wrażeniem. Te czarno - białe z postaciami wyjątkowe. Ile czasu Ci zabiera zrobienie takiej jednej pracy?
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies