Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Martek 13:03, 15 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ela ja nakupowałam takich różnych elementów do naszyjników i kolczyków i na tym moje dzieło się skończyło )))))))))Może kiedyś coś jednak wykonam .Jedyne na co się zdobyłam to nanizałam koraliki na srebrny drut na swój turkusowy i zielony gust czasami zamieniam na koral ))))))
Piękne hobby masz
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Bobik 09:40, 18 mar 2012


Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 60
krisec napisał(a)
Jotka cierpliwość popłaca i uczy pokory.
Czasami było tak że wracałem do domu o suchym kiju bez efektu, bez brania.
Karpiki są cwane to ostrożna ryba

No gdyby szło łatwo na pewno nie było by takiej frajdy(:.Ja widziałam nad morzem jakie łowią ryby łoł.
____________________
abiko 14:46, 29 cze 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Szukam pomocy, oszukałam się w necie, niby wiem co i jak a nie wiem..chciałam zacząć zabawę w Decoupage, spróbować.. pewnie na tym się skończy ale..
zalezy mi na zrobieniu napisu na desce.. w sieci jest pełno, ale jakoś nie mogę znaleźć jak i co dla laika.. czy któraś z was robiła coś takiego.. znalazłam wydruk na kartce i nitro..ale mam za dużo pytań Może być na pw..dzieki
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Sebek 14:28, 30 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Spacjalistką od decoupage'u jest Gagu oraz Greglis - najlepiej ich zapytaj
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
abiko 09:27, 02 lip 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Greglis wiem, znam jej bloga, ale ona teraz zajęta zwiedzaniem ogrodów..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
bajsza 12:34, 06 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 239
monteverde napisał(a)
też kiedyś robiłam na drutach , haftowałam angielski i richelieu, nigdy do krzyżyków nie miałam cierpliwości, no i szydełkowałam, aha i robiłam poduszki z przypalanej włoczki, była taka plastikowa już nie pamiętam jak się nazywała, a teraz oczy już nie te, poszukam robótek to wstawię ,ale dużo poszło na prezenty)

Ja też kiedyś robiłam na drutach - teraz nie chce mi się, ale malować czasem maluję
- nie koniecznie kwiatki,


choć te czasami też
____________________
bajsza/Basia/http://www.ogrodowisko.pl/watek/1722-bajszowe-klimaty *** http://www.bajsza.blogspot.com *** http:///www.bajszafotokul.blog.onet.pl/
Sebek 22:22, 06 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Noooo, piękne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
KasiaBialofi... 12:11, 16 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Śliczne wszystko! Biżuteria Elli zapiera dech. A mi się zawsze marzyło żeby mieć jakiś talent a tu nic. Chociaż ciągle wierzę że coś w sobie odnajdę.
A w temacie hobby to moje ostatnie to blogowanie. Prowadzę aż trzy! Taka namiastka fotografowania i pisania to jest.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Bogdzia 18:52, 16 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ell no cudne rzeczy robisz. Gdzie się tego nauczyłas? Musisz chyba miec jakieś zawodowe przygotowanie bo to za duże umiejętności jak na hobby. Cudne.Ana - Art też robi takie cuda. Pozazdroscic umiejętnosci. Obydwie jestescie zdolne dziewczynki.

Jeszcze Bajszę trzeba pochwalic bo też zdolna bardzo dziewczyna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Martek 18:59, 16 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
bajsza napisał(a)

też kiedyś robiłam na drutach , haftowałam angielski i richelieu, nigdy do krzyżyków nie miałam cierpliwości, no i szydełkowałam, aha i robiłam poduszki z przypalanej włoczki, była taka plastikowa już nie pamiętam jak się nazywała, a teraz oczy już nie te, poszukam robótek to wstawię ,ale dużo poszło na prezenty)

Ja też kiedyś robiłam na drutach - teraz nie chce mi się, ale malować czasem maluję
- nie koniecznie kwiatki,


choć te czasami też

Nieźle Bajsza
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies