Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

majkamaj 10:57, 30 lip 2012


Dołączył: 15 sty 2012
Posty: 110
Niesamowite. Z niecierpliwością będę czekać na następne zdjęcia.
____________________
Pozdrawiam, Marzanna
Celina 11:09, 30 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witam serdecznie

Po tym co pokazał Tengel27 zastanawialam sie czy wyciagnąc z szafy moje dzierganie.!
Robi przepiękne rzeczy! Gratulacje!!
Ciagle nie mam czasu dokończyć swoich, moim czasem zażądza ogród i kilka innych spraw!
Moje prace, jak widać w trakcie robót
Nazywają się- Uliczki rzemieślników.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych i pozytywnie zakręconych


____________________
Celina - Moje poletko
tengel27 11:18, 30 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Celino - dziękuję, a co do dzierganek to nie się czego obawiać bo są piękne. Uwielbiam haft krzyżykowy uzupełniony o backstitche. A nieskończone prace to chyba mamy wszyscy - u mnie 4 rok w szufladzie "kisi się" (jak to mówi moja mama) obraz latarni morskiej wykończony w 70 %.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Celina 11:33, 30 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witaj Dawidzie
Wskoczyłam do Twojego ogrodu, teraz tutaj i się mijamy!
Mam troche wyszywanek a jeszcze więcej wzorów! I ciagle brak czasu niestety.
Kiedyś dużo robiłam na drutach.Zwłaszcza swetrów. Szydełkowałam też ! muszę do tego wrócić .Bo to fajna zabawa!
Sweterki robiłam wzorzyste.Jeden był fajny! Widoczek ten sam -na całej powierzchni swetra, ale z przodu w dzień a z tyłu noc
Aha! teraz przypomniało mi sie ,że gdzieś w szafie leży jeden sweterek! muszę odszukać!
Twoje cudeńka z innej bajki!!
Ciekawa jestem jak dochodziłeś do tych technik? Literarura? ktoś Cię nauczył ? jakieś warsztaty?
Jeśli oczywiście to nie tajemnica Mistrza?
____________________
Celina - Moje poletko
hanka_andrus 12:19, 30 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Celinko! Twoje prace równie urocze,i już niewiele do skończenia zostało.Działaj!
Dawidzie .Pokaż tę latarnię,może znajdzie się kupiec......szybciej skończysz.....

Też mam takie fazy,pracę posuwają się szybko do momentu aż coś mi przerwie działanie.Po kilku dniach .... trudno wrócić do przerwanej roboty.
Pozdrawiam zakręconych nitką i igłą!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
tengel27 12:35, 30 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Celino - nauka wszystkiego to głównie internet i samouctwo. Na warsztaty rzadko jeżdżę, bo raz że nie ma w pobliżu, dwa że czasu brak, a trzy to finanse. Zresztą uważam, że jak się chce to wszystko mozna samemu...

Haniu - raczej nie sprzedałbym jej. Podobnie jak gejszy Są to prace, w które wkłada się serce i ciężko się potem z nimi rozstać. Zresztą latarnia jeszt szyta tylko półkrzyzykiem, bo wziąłem się za tak drobną kanwę, że zamiast rozmiaru gejszy (70 x 40) wyjdzie nie chyba 1/3 tego.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
hanka_andrus 12:43, 30 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jakja ciebie rozumem.Wykonując coś przez rok, 2 trudno się rozstać ze skończonym dziełem,no i jak to ocenić,Nawet wartości materiału się nieraz nie odzyska.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Celina 16:05, 30 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
tengel27 napisał(a)
Celino - nauka wszystkiego to głównie internet i samouctwo.

Zapomniałeś o jeszcze jednej "drobnostce"!
Zdolnościach! A Ty je masz!!

____________________
Celina - Moje poletko
justi 16:10, 30 lip 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Cudeńka Dawidzie, szczególnie te pergaminowe. Pierwszy raz widzę coś takiego. Gratuluję talentu. Kiedyś próbowałam haft krzyżykowy, coś tam wychodziło, ale nie skończyłam.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 16:10, 30 lip 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
dubelek
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies