Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Górą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Górą

pawel_snopek 18:55, 08 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 18:58, 08 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
____________________
Paweł - Ogród pod górą
ElzbietaFranka 19:08, 08 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Witam Paweł

Pięknie to wszystko wygląda bardzo mi się podoba. Masz możliwości nie równy teren można zrobią cuda. Znając poprzedni Twój ogród to też będzie pięknie.
To grunt piaszczysty?
Powiedz co za ogranicznik tego żwiru tak ładnie się kręci.

Czosnki w grupie piękne.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KOla 19:09, 08 cze 2020


Dołączył: 27 maj 2020
Posty: 44
Witam się u Ciebie, no i oczywiście się zachwycam. Z bezczelną zazdrością przeglądam zdjęcia, cudowny ogród.
____________________
Ola
pawel_snopek 19:13, 08 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Paweł

Pięknie to wszystko wygląda bardzo mi się podoba. Masz możliwości nie równy teren można zrobią cuda. Znając poprzedni Twój ogród to też będzie pięknie.
To grunt piaszczysty?
Powiedz co za ogranicznik tego żwiru tak ładnie się kręci.

Czosnki w grupie piękne.

Pozdrawiam

Teren pozwala na różne pomysły ziemia jest bardzo ciężka i dość mulista ale mocno trzyma wilgoć ogranicznik to zwyczajny eko bord
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 19:15, 08 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
KOla napisał(a)
Witam się u Ciebie, no i oczywiście się zachwycam. Z bezczelną zazdrością przeglądam zdjęcia, cudowny ogród.

Przeglądaj wszystkie ile chcesz zapraszam czesciej
____________________
Paweł - Ogród pod górą
AsiaK_Z 20:49, 08 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Raj na ziemi jak kiedyś będę jechała do 3Miasta to chyba złożę Tobie niezapowiedzianą wizytę Mus zobaczyć to na żywo
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
pawel_snopek 20:57, 08 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Napisz kiedy będziesz to oprowadzę
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 22:20, 08 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
To jest niesamowite w jakim tempie Ci te rośliny rosną....i kiedyś Ty tyle zdążył nasadzić .....
Cudnie wszystko wygląda i widać, że zdrowo rośnie. Przypomnij jaka powierzchnie mas do zagospodarowania? Intryguje mnie placyk z ławeczka bo odchodzą od niego dwie ścieżki, dokąd prowadzić będą?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 22:49, 08 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Sylwia twe słowa to miód na mą duszę ten sezon jest idealny dla moich bylin rosną jak szalone sporo mam takich co mają już metr wysokości i ciągle rosną . Zapowiada się wielkie kwitnięcie bylin jak mam chwilę to siadam na ławce i się delektuje dźwiękiem, zapachem oraz widokami strasznie to jest wyciszające . Ta ścieżka z clematisami jest ślepa a ta koło ławki prowadzi na bagienko potem na Warzywnik i na górny ogród to jest takie obejście wszystkiego Jak pytasz o całą działkę to jest 3 tys metrów bagno już jest prawie całe ogarnięte została mi jeszcze do zrobienia jedna rabata ale czekam na susze bo w tym błocie to będzie masakra teraz pracować
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies