Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Górą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Górą

pawel_snopek 19:06, 11 paź 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Pawel na swoim. Jeden watek zakonczony drugi sie dzieje. Znowu piekny teren do zagospodarowania. Derenie ktore zamowiles wszystkie piekne. Będziesz sadzil w kepach czy po rozrzucasz po gorce.
Po kilki latach sa duze jeden zastapi piec malych. Zreszta co bede mowila jak ty stary ogrodnik jestes. Masz pewnie wszystko poukladane gdzie co ma byc posadzone.

Pawel, chcialam sie zapytac na poprzednim watku pokazywałeś kupiony mechanizm do spinania, cholewcia zapomnialam nazwy zapisac nie pamietam czy moglbys napisac jak sie nazywa.

Zycze wytrwalosci. Jutro zajrze.

Witam w moim nowym ogrodzie Derenie będą posadzone w sporych plamach tak aby zimą ich kolory pięknie wyglądały na tle śniegu oczywiście jak spadniePoukładane w głowie już troszkę mam ale czas zweryfikuje czy dam radę to zrobić. Urządzenie nazywa się Tepener.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
ElzbietaFranka 23:35, 13 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Dzięki Paweł.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
AsiaK_Z 09:35, 26 paź 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
A co tutaj tak cicho??? Dziś jestem w Bydgoszczy na wycieczce z 30 osobową grupą


Edit: Warto przyjechać raz jeszcze do Bydgoszczy, piękne miasto
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwia_slomc... 09:42, 26 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Paweł napisz mi gdzie go kupiłeś bo w tej szkółce na K co mi polecałeś nie widzę go A powiedz masz klona brandywine, bo nie pamiętam Pewnie masz .....a ja chyba na niego zapoluję bo gałązki podobno w zimie czerwone, a jesienią ogień
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 08:07, 27 paź 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
AsiaK_Z napisał(a)
A co tutaj tak cicho??? Dziś jestem w Bydgoszczy na wycieczce z 30 osobową grupą


Edit: Warto przyjechać raz jeszcze do Bydgoszczy, piękne miasto


Ostatnio mam sporo zajęć w pracy:/ Swięta już mam prawie wyłożone w pracy jeszcze inwentaryzacja i składanie ogrodu plus wyjazd na zakupy ogrodowe pod koniec listopada. Bydgoszcz nie jest złym miastem tylko czasami jest zaniedbywany oraz jest mało miejsc dla mieszkańców aby się gdzieś mogli spotykać. Pozdrawiam ciepło
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 08:22, 27 paź 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
sylwia_slomczewska napisał(a)
Paweł napisz mi gdzie go kupiłeś bo w tej szkółce na K co mi polecałeś nie widzę go A powiedz masz klona brandywine, bo nie pamiętam Pewnie masz .....a ja chyba na niego zapoluję bo gałązki podobno w zimie czerwone, a jesienią ogień

Klony czerwonr czyli bowhal oraz red sunset kupiłem w okolicznej szkółce. Brandywine były dostępne tylko kosztowały dużo więcej.Ale właściciel mówił że brendywine jest o niebo piękniejszy.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 18:53, 12 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Będę polowała na niego, gdzieś jeszcze wcisnę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 18:57, 12 lis 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Warto mieć takie drzewa które się pięknie przebarwiają jesienią, osobiście to bym mógł zamieszkać w lesie złożonym tylko z klonów czerwonych
____________________
Paweł - Ogród pod górą
AsiaK_Z 19:16, 12 lis 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No Ciebie Kochaniutki też wcięło co porabiasz?
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
pawel_snopek 19:23, 12 lis 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
A dawno to było kiedy ostatnio raz tu byłem i coś z sensem napisałem Ostatnio to moja głowa jest zajęta problemem geologicznym i długim czekaniem na odwierty po dom:/ oraz innymi średnio ciekawymi zajęciami w pracy.
Ogrodowo to średnio działam u siebie jedyne co zrobiłem to ogrodzenie i to wsio. Ja już myślę o świętach
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies