Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Leny.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Leny.

Lena 21:05, 18 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Betysiu ,Agnieszko,Marzenko,Aniu dziękuję że zaglądacie,mimo iż u mnie cisza..W ogrodzie nie robię nic i przez najbliższy czas to sie nie zmieni.
Jeżdżę z moimi panienkami na turnus leczniczy do kopaloni soli
Siedzimy sobie jak kreciki pod ziemią - 223m
Pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
gusiarz 21:18, 18 paź 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Miłego wdychania zatem Pozdrawiam panienki i ich mamę. Zdrowia życzę
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Urszulla 21:19, 18 paź 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
A światełka migające są w tej kopalni?
Pozdrawiam zdrowo.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Moniika 22:23, 18 paź 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Leno ! Poogladałam u Ciebie tyle pięknych zdjęć !!!!! Masz pięknie ! Nawet jeśli teraz nic nie robisz ! Chętnie wpadłabym i ja do kopalni soli ale mam bardzo daleko miłego weekendu m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
betysia 13:06, 19 paź 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Lenus...mam nadzieje,ze Wy juz na powierzchni radujecie sie promyczkami jesiennego slonka....
zagladam i zostawiam weekendowe buziaki, tuliski i usciski....

p.s
no szkoda,ze ja tak daleko....
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Lena 09:56, 21 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Aga,Monika,Ula,Betysia dziękuję wam bardzo.
W kopalni migają światełka-owszem
Mamy już za sobą 7 zjazdów po 6godz. a jeszcze 7 zostało.Po wyjściu z niej,chodzę jak pijana..mam wrażenie że wciąż przechyla mnie w lewą strone
Dzieci zadowolone-maja podziemny plac zabaw,boisko i wiele różnych zajęć.
Zjeżdzają tam ludzie z różnymi problemami - alergie,płuca . Niektórzy kolejny raz - wyniki takiego turnusy są zachwycające.Choroby ustępują,stan zdrowia poprawia się znacznie.
Polecam !!!

A dzisiaj poranne zdjęcia udało mi się zrobić

Przed wejściem do domu :































____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Syla 09:59, 21 paź 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Lena napisał(a)
Betysiu ,Agnieszko,Marzenko,Aniu dziękuję że zaglądacie,mimo iż u mnie cisza..W ogrodzie nie robię nic i przez najbliższy czas to sie nie zmieni.
Jeżdżę z moimi panienkami na turnus leczniczy do kopaloni soli
Siedzimy sobie jak kreciki pod ziemią - 223m
Pozdrawiam


No popatrz Lenka .... ja miałam zacząć od października ... potem od listopada a teraz przełożyłam na przyszły rok ..... Może w przyszłym roku razem ???? Papiery już złożyłam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agacia 10:01, 21 paź 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Lenko, przeczytałam początek, przeczytałam końcówkę i naprawdę nie wiem jak to możliwe, że jeszcze nie jestem tu stałym bywalcem!! To znaczy od teraz zaczynam Fajnie piszesz, mam wrażenie, że nadajemy na tych samych falach
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Syla 10:02, 21 paź 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pogrożę palcem jak jeszcze usłyszę z Twoich ust jakieś złe słowo na temat uroku Twojego ogrodu .... Zobacz jak pięknie .... Zdjęcia mówią prawdę .... buziolki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Lena 10:18, 21 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Sylwuś,a gdzie składałaś papiery,bo jeśli do Wieliczki to mają masakrycznie długie terminy.Ja załatwiłam wszystko w dwa tyg. ale do Bochni.
Bochnia to najstarsza kopalnia i zjazdy są głębiej niż w Wieliczce.Jesteśmy na 223m.
Wieczorkiem napiszę ci privka.
Wieliczka znacznie wcześniej postawiła na turystykę stąd każdy ją kojarzy.No i Kraków bliżej
A ja Bochnię gorąco polecam!!!

Agatko mam te same odczucia - ciut rozwagi,znaczna porcja szaleństwa,gotowość do ekstremalności... Pozdrawiam i zapraszam

A teraz coś specjalnego z mojego gardenu,chyba najpiekniej przebarwiający sie krzew jesienią Fothergilla!!!








____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies