Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Leny.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Leny.

vita 15:34, 14 paź 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Lena napisał(a)
Chodzę , myślę i coraz bardziej skłaniam się ku zostawieniu cisów , bo jak powiada mój M,ja nie pozwalam roślinom sie rozrosnać,bo wciąż "targają"mną nowe pomysły i eksmitacje roślin. Vito witam cię u mnie


Ups! To ja jeszcze ani razu tu nie byłam??? Wstyd mi, postaram się nadrobić.
A z tą grorączką przesadzeniową to M ma trochę racji, też się na tym łapię. To trzymam kciuki za pozostawienie żywopłotu cisowego na swoim miejscu
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Madzenka 19:56, 14 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lena napisał(a)
Chodzę , myślę i coraz bardziej skłaniam się ku zostawieniu cisów , bo jak powiada mój M,ja nie pozwalam roślinom sie rozrosnać,bo wciąż "targają"mną nowe pomysły i eksmitacje roślin.
Vito witam cię u mnie

Czosnków mam sporo ale każdego roku kupuję następne.

Irenko Ciebie nie jestem w stanie przebić ilościa tulipanów ,ale jakąś namiastkę będę mieć
Urszulko witaj
No niestety ale ja mieszkam bliżej Bochni...Więc Czaniec na zakupy odpada
Coraz więcej głosów na pozostawienie cisów,więc chyba nie będę zmieniać tylko nawiozę je dobrze żeby szybciej rosły

Aniu to Morwa alba-biała


M ma rację bądż cierpliwa i ciesz się prześiwtami świiatła. Ja równieź głosuję za pozostawieniem cisów.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gusiarz 10:52, 15 paź 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Lena - ja również uważam, że cisy spełnią swoje zadanie - CIERPLIWOŚCI Ciski wcale aż tak wolno nie rosną. Moje mają naprawdę spore przyrosty. Uszczykuj i formuj rozsądnie - będzie fajnie. I znów piękne zdjęcia u Ciebie. Zapowiadają jeszce trochę ciepełka w tym tygodniu.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
vita 19:44, 15 paź 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
U mnie było dzisiaj coś koło dwudziestu stopni, no marzenie ogrodnika u schyłku sezonu!
Potwierdzam, co napisała Agnieszka, cisy wcale tak wolno nie rosną.
PS. Widzisz jak się staram, aby nadrobić?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Pszczelarnia 20:12, 15 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zostają cisy. Odetchnęłam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
betysia 08:09, 16 paź 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Lenus.....meza trza suchac...tz czasami maja recje....a jesli mowa o cisach to chlop dobrze mowi!!!!!
cierpliwosc...hmmmm....jej chyba najtrudniej sie nauczyc ale to bardzoooooo potrzebna cecha ....w ogrodnictwie tez!
buziam, sciskam i tuliskam....jak zawsze!!!!!

p.s
usmiech poprosze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
seliza 10:34, 16 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Witaj Lenko, dopiero zaczynam spacer u Ciebie (sprowadzona przez popcarol )
bardzo ładnie u Ciebie. Mam pytanie odnośnie morwy - jak długo u Ciebie rośnie i czy kupiłaś ją już taka dużą? i jesli mozna wiedzieć to gdzie i ile kosztowała -i czy mają może sprzedaż wysyłkową? (jeśli można to prv)

Pozdrawiam,
seliza
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
aga_k 14:07, 16 paź 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Przechadzam się po Twoim ogrodzie i bardzo mi się tu podoba......
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Lena 17:29, 16 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Vita Aga Ewo cisy zostają!!! Parę muszę wiosną wymienić ale macie racje-w głębi duszy marzyłam o nich w tym właśnie miejscu...wytrzymam!
Betysiu skrobnę email wieczorkiem - Dziękuję,uśmiech jest więc i cerpliwość też

Seliza witaj serdecznie

W sumie w ogrodzie mam 5 morw , dwie 3 lata , 3 dwa lata.Są szczepione na pniu, więc to wysokość ostateczna Rosną,zimują bez problemów - polecam. Ja kupiłam je po 65zł w szkółce koło Krakowa.

Aga przechadzaj się - miło mi
Idę do Ciebie


____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
grembosia 18:24, 16 paź 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Pszczelarnia napisał(a)
Zostają cisy. Odetchnęłam.


Ja też.
Skąd ja znam tę niecierpliwość?
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies