Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 21:25, 03 lis 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
gp1958 napisał(a)
Witam wspaniałą ogrodniczkę. Doszłam do tego miejsca a na pewno przeczytam całość, jestem pod wrażeniem, choć wiem ile to pracy kosztuje. Też jestem zakręcona jeśli chodzi ogród po prostu go uwielbiam, niestety tak jak Ty nie jestem już młoda a emerytką więc i sił brakuje a tak by się chciało wiele zrobić. Można prosić o namiary szkółek? Piękne rośliny kupujesz. Grażyna


Witaj Grażynko

Miłego czytania Ci życzę i dziękuję za miłe słowa
Pracę w ogrodzie uwielbiam to prawda i pracuję w nim kiedy mam czas i siłę... stąd ogród powstał małymi krokami...
Grażynko pracuj swoim tempem, ogród nie zając nie ucieknie

O jakie szkółki pytasz ,te internetowe ?

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 21:29, 03 lis 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
nicol21 napisał(a)
Przez płot nikt kwiatów traw już nie ścina?! Oby nikt się nie odważył w tym roku.
Ogród niby jesienny, ale nadal dość sporo w nim zieleni. Pięknie jest!


W tym roku na szczęście złodzieja nie było, uff
Ciągle ciepło to i zieleniny sporo, ale co raz więcej przebarwień się pojawia
Dzięki Nicol za pochwały !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
gp1958 22:44, 03 lis 2020


Dołączył: 01 sty 2017
Posty: 41
Należę do osób, które nie mogą usiedzieć i chciałabym ciągle coś robić chęci są jednak z sił brak.
Chodzi mi o szkółki stacjonarne i również internetowe, mieszkam koło Nieporętu jak będę miała blisko to pojadę, bo jednak kupno na żywo jest zupełnie inne.
gp1958 12:11, 06 lis 2020


Dołączył: 01 sty 2017
Posty: 41
Nie wiem dlaczego po Twoim poście na stronie 1050 już więcej mi się nie ukazuje stron, nie jestem w tym oblatana czy coś zrobiłam nie tak, proszę pomóżcie?
mrokasia 12:18, 06 lis 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17809
gp1958 napisał(a)
Nie wiem dlaczego po Twoim poście na stronie 1050 już więcej mi się nie ukazuje stron, nie jestem w tym oblatana czy coś zrobiłam nie tak, proszę pomóżcie?


bo na razie więcej stron nie ma
na chwilę obecną mój wpis jest ostatni
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
gp1958 12:25, 06 lis 2020


Dołączył: 01 sty 2017
Posty: 41
mrokasia napisał(a)


bo na razie więcej stron nie ma
na chwilę obecną mój wpis jest ostatni

Ok dzięki bo czekałam na odpowiedź od Wioli i myślałam że coś zrobiłam nie tak ale chyba jest zajęta, mam nadzieję, że to nic poważnego.....
Wiolka5_7 18:24, 06 lis 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
gp1958 napisał(a)

Ok dzięki bo czekałam na odpowiedź od Wioli i myślałam że coś zrobiłam nie tak ale chyba jest zajęta, mam nadzieję, że to nic poważnego.....


już jestem
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 18:27, 06 lis 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
gp1958 napisał(a)
Należę do osób, które nie mogą usiedzieć i chciałabym ciągle coś robić chęci są jednak z sił brak.
Chodzi mi o szkółki stacjonarne i również internetowe, mieszkam koło Nieporętu jak będę miała blisko to pojadę, bo jednak kupno na żywo jest zupełnie inne.


My ogrodnicy już tak mamy,że usiedzieć nie potrafimy

Grażynko odp. Ci na wiadomość prywatną
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
gp1958 18:41, 06 lis 2020


Dołączył: 01 sty 2017
Posty: 41
Wiolka5_7 napisał(a)


My ogrodnicy już tak mamy,że usiedzieć nie potrafimy

Grażynko odp. Ci na wiadomość prywatną

Bardzo dziękuję, tylko nie bardzo wiem jak tu się po wszystkim poruszać proszę podpowiedz czy mam podać Ci maila?
A tak przy okazji jestem na 650 Twojej stronie, czytam z zapartym tchem, ogród masz przepiękny, wszystko tak pięknie dopracowane, robię notatki aby coś papugować (mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko), sama u siebie też tak jak Ty tworzyłam od podstaw i mam taki na jaki mnie było stać teraz bym wszystko zmieniła ale chyba się nie uda. Robię plany pod ogród syna, który się buduje więc pomoc będzie potrzebna chociaż na papierku. Jesteś takim pracusiem jak ja, czy to przypadkiem nie Koziorożec?
Wiolka5_7 18:54, 06 lis 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
gp1958 napisał(a)

Bardzo dziękuję, tylko nie bardzo wiem jak tu się po wszystkim poruszać proszę podpowiedz czy mam podać Ci maila?
A tak przy okazji jestem na 650 Twojej stronie, czytam z zapartym tchem, ogród masz przepiękny, wszystko tak pięknie dopracowane, robię notatki aby coś papugować (mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko), sama u siebie też tak jak Ty tworzyłam od podstaw i mam taki na jaki mnie było stać teraz bym wszystko zmieniła ale chyba się nie uda. Robię plany pod ogród syna, który się buduje więc pomoc będzie potrzebna chociaż na papierku. Jesteś takim pracusiem jak ja, czy to przypadkiem nie Koziorożec?



Na górze jest napis Wiadomości i tam kliknij i odczytaj

Grażynko miło mi ,że chciało Ci się czytać cały wątek i Ci się podobają moje zmiany w ogrodzie dziękuję !

Widziałaś moje początki i gust mi się zmienił z czasem, chyba wszyscy tak mamy z tymi zmianami
Papuguj ile chcesz fajnie ,że synowi pomożesz w zakładaniu ogrodu
Nie ja spod Bliźniąt...

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies