Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiaan 10:48, 25 sty 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Wiola Twoje trawy są zachwycające, już kiedyś pisałam, że hakonki Cię kochają, a Ty je również w tym sezonie postawię na nie przy zaplanowanych pracach. Mnogość im sprzyja czego Twój piękny ogród jest żywym przykładem pozdrawiam
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
April 11:08, 25 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Wiolka5_7 napisał(a)


Aprilku ,ale mi miło za tyle pochwał cieszę się,że nie tylko mi się podoba mój ogród... dziękuję !

Pod dereniami w przedogródku mam posadzone ....Imperatę Red baron i Cyprysiki groszkowe.... ale obstawiam,chyba chodzi Ci o trawy przed Lilakami palibin.... to hakonechloa Albostriata... a po drugiej stronie przed jeżówkami to hakonechloa Aureola....


Tak chodziło mi o trawy. Dziękuję. Nie sądziłam że między Albostriatą a Aureolą jest taka różnica we wzroście. Mam mnóstwo odmian hakone ale Aureoli akurat nie. Moje ulubione to All Gold i zwykła Macra. Choć wszystkie są zachwycające. A u ciebie jeszcze świetnie wyeksponowane
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiolka5_7 11:27, 25 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Wiaan napisał(a)
Wiola Twoje trawy są zachwycające, już kiedyś pisałam, że hakonki Cię kochają, a Ty je również w tym sezonie postawię na nie przy zaplanowanych pracach. Mnogość im sprzyja czego Twój piękny ogród jest żywym przykładem pozdrawiam


To prawda to miłość odwzajemniona
Koniecznie posadź hakonki,bo są piękne i mało wymagające... a ja lubię takie roślinki
Mój ogród powinien nazywać się Hakonkowy ogród Wioli

Pozdrawiam !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 11:35, 25 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
April napisał(a)


Tak chodziło mi o trawy. Dziękuję. Nie sądziłam że między Albostriatą a Aureolą jest taka różnica we wzroście. Mam mnóstwo odmian hakone ale Aureoli akurat nie. Moje ulubione to All Gold i zwykła Macra. Choć wszystkie są zachwycające. A u ciebie jeszcze świetnie wyeksponowane


Aureola jest dużo niższa, bo Albostriata to gigant.... ma u mnie 90 cm wysokości... w tym roku muszę podzielić co nie co traw ,bo za bardzo się rozpanoszyły...

Wiesz co ja to wszystkie hakonki kocham
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 11:41, 25 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Wczoraj jesiennie a dziś zimowo... eh...



Mam palmy w ogrodzie...

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
inka74 11:49, 25 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Piękna wizytówka, trawiasty ogród Wioli w pigułce. Z ogromną przyjemnością obejrzałam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Margerytka40 12:00, 25 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Moje hakonki wciąż leżą, chyba już tak zostanie niestety. No ale u mnie śnieg nie zniknął. Wczoraj też jeszcze dopadywał. W sumie to niech będzie, bałaganu nie widać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 12:12, 25 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
inka74 napisał(a)
Piękna wizytówka, trawiasty ogród Wioli w pigułce. Z ogromną przyjemnością obejrzałam


Dzięki Iwonko za pochwały
Też lubię wracać zimą do fotek ogrodu...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 12:14, 25 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Margerytka40 napisał(a)
Moje hakonki wciąż leżą, chyba już tak zostanie niestety. No ale u mnie śnieg nie zniknął. Wczoraj też jeszcze dopadywał. W sumie to niech będzie, bałaganu nie widać


Moje się podniosły, ale po tym mokrym śniegu co dziś pada to chyba się już nie podniosą o tak ze sniegiem jakby czyściej i porządniej

W sumie to niech ten śnieg pada teraz jak jego pora a nie w kwietniu....
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
MiluniaB 13:50, 25 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387

Muszę zacytować te białe palmy Pięknie się prezentują

Viola doradź mi proszę czy na moją kolorową różankę na tył lepiej posadzić miskanty ML czy gracki?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies