Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 13:51, 15 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
inka74 napisał(a)
Genialnie wygląda! Muszę mojej kosmetykę zastosować. Tylko najpierw lampki zdejmę bo na razie je po prostu wyłączyłam

Fajny stożek co nie zrobisz u swojej cięcie kosmetyczne i będzie jeszcze piękniejsza
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 13:55, 15 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Nowa12 napisał(a)
No po prostu jak od linijki. Mistrzyni fryzjerstwa .

Praktyka nie poszła na marne na początku się tnie po sznurku itp. A potem to już na oko
Fryzjerka w ogrodzie ze mnie dobra , natomiast włosów to nie umiem i nie lubię ciąć
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zana 13:58, 15 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jeszcze raz przyszłam pogapić się na tę Twoją jodełkę.
Muszę mojego małego świerczka zacząć ciachać, bo poczochranym ma zamiar być. Trzeba go "ułożyć"
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Wiolka5_7 13:59, 15 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
SlonecznyOgrod napisał(a)
Jodły są ładne, mam zwykłą koreankę, ale mała więc wiem już jak mam z nią postępować od początku
Z niebieskimi igłami to jodła koreańska Siberlocke, one są małe, raczej bez przewodnika rosną, małe przyrosty mają ale to jest bardzo szlachetna odmiana.
Za koreankę płaciłam 15zł, a za Siberlocke 60zł, chociaż była jeszcze o połowę mniejsza od koreanki.

Ja swoją zaczęłam ciąć jak miała ok.1,80
Aha to wiem jaka za Siberlocke wolno rośnie i dlatego może jest dużo droższa
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:02, 15 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Zana napisał(a)
Jeszcze raz przyszłam pogapić się na tę Twoją jodełkę.
Muszę mojego małego świerczka zacząć ciachać, bo poczochranym ma zamiar być. Trzeba go "ułożyć"


Tnij , nie będziesz żałować ja to kiedyś myslałam,że takich " choinek " się nie tnie , ale dzięki O. jestem mądrzejsza
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mrokasia 14:11, 15 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Też mam taką jodełkę, ale wielką już. Beznadziejnie głupio posadzona, blisko domu i w przejściu ale żal mi ją wykarczować. Podkrzesałam od dołu do wysokości człowieka, ucięłam przewodnik, by już większa nie rosła i skracam jej gałązki. Wykarczować zawsze zdążę .
Twoja jest śliczniutka .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 19:30, 15 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
mrokasia napisał(a)
Też mam taką jodełkę, ale wielką już. Beznadziejnie głupio posadzona, blisko domu i w przejściu ale żal mi ją wykarczować. Podkrzesałam od dołu do wysokości człowieka, ucięłam przewodnik, by już większa nie rosła i skracam jej gałązki. Wykarczować zawsze zdążę .
Twoja jest śliczniutka .

Dobry pomysł na przycięcie jodełki
Dzięki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
inka74 19:47, 15 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Wiolka5_7 napisał(a)

Fajny stożek co nie zrobisz u swojej cięcie kosmetyczne i będzie jeszcze piękniejsza
Idealny stożek, jak namalowany. Tak się zastanawiam czy jutro trochę trawy nie przyciąć bo wszędzie już fruwają. Na ogławianie katalpy chyba za wcześnie ale w sumie mogłabym zacząć tuje trzepać... nosi mnie po prostu, za ciepło jest
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Wiolka5_7 20:11, 15 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
inka74 napisał(a)
Idealny stożek, jak namalowany. Tak się zastanawiam czy jutro trochę trawy nie przyciąć bo wszędzie już fruwają. Na ogławianie katalpy chyba za wcześnie ale w sumie mogłabym zacząć tuje trzepać... nosi mnie po prostu, za ciepło jest

ja to seslerię tylko przycięłam ,bo już ruszyła reszty na
razie nie tnę , bo łyso będzie i jeszcze ma się ochłodzić w marcu będę ciąć trawy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 21:29, 15 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Zachciało mi się poszerzać nową rabatę jeszcze o 50 cm,no i nie poszło tak łatwo jak sądziłam....

U mnie do szykowania rabat bez młota nie podchodź
2 taczki gruzu wykopane uff... teraz już może będzie z górki



____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies