Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 18:57, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20646
kaz742011 napisał(a)
Pojechałam, kupiłam, przymierzałam. Tylko nie posadzę, bo pada .

Niech pada, roslinki poczekają
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kaz742011 20:01, 28 kwi 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Wyjścia innego nie mają .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Wiolka5_7 20:18, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20646
kaz742011 napisał(a)
Wyjścia innego nie mają .

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasia_CS 20:32, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oo zazdroszczę deszczyku, nawet krótkiego! Do mnie jeszcze nie dotarł a nawóz na trawce rozsypany, więc deszcz bardzo pożądany
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Wiolka5_7 20:44, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20646
Kasia_CS napisał(a)
Oo zazdroszczę deszczyku, nawet krótkiego! Do mnie jeszcze nie dotarł a nawóz na trawce rozsypany, więc deszcz bardzo pożądany

Może jutro Kasiu do Ciebie dotrze albo dziś w nocy,bo u mnie znowu coś kropi
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
malinia 20:56, 28 kwi 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Serio? No a u mnie pada i pada 2dzien.... I ma padać cały tydzień...
Ale pamiętam z geografii że niestety Bielsko-Biała jest najbardziej deszczowym miastem w Polsce ;D
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Margerytka40 20:58, 28 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Wiolu jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze to mnie średnio podoba się pomysł ze śś. Też byłabym za magnolią ale jeśli twierdzisz, że nie da rady to na pewno tak jest. Hmmm, chyba przeszkadza mi, że one, m i śś kwitną praktycznie w jednym terminie i jakoś tak razem mi nie pasują. Miałam taki zestaw u siebie i mocno się to gryzło. Może szukałabym czegoś o zupełnie innym terminie kwitnienia albo o zupełnie innym pokroju, nie wielopniowego. To tylko moje spostrzeżenia a Ty wiesz najlepiej
U mnie dziś pada od południa, raz mniej raz więcej. Pół dnia mnie nie było w domu i w szoku jestem jak ten deszczyk podziałał na rośliny. Wszystko rośnie w oczach.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 21:13, 28 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
Wiola, a mnie tak przyszło do głowy - a może by tak pociągnąć wzdłuż ogrodzenia te same drzewa, które już tam masz wzdłuż podjazdu? To chyba buki???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 21:22, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20646
Margerytka40 napisał(a)
Wiolu jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze to mnie średnio podoba się pomysł ze śś. Też byłabym za magnolią ale jeśli twierdzisz, że nie da rady to na pewno tak jest. Hmmm, chyba przeszkadza mi, że one, m i śś kwitną praktycznie w jednym terminie i jakoś tak razem mi nie pasują. Miałam taki zestaw u siebie i mocno się to gryzło. Może szukałabym czegoś o zupełnie innym terminie kwitnienia albo o zupełnie innym pokroju, nie wielopniowego. To tylko moje spostrzeżenia a Ty wiesz najlepiej
U mnie dziś pada od południa, raz mniej raz więcej. Pół dnia mnie nie było w domu i w szoku jestem jak ten deszczyk podziałał na rośliny. Wszystko rośnie w oczach.

Magnolia na pewno odpada ze względu na warunki
Musi pasować do odczynu gleby dla cisów
Raczej chciałabym wielopniowe drzewko,bo mi się ta forma bardzo podoba
U mnie rosły by te drzewka w odleglosci ok.7 m więc może by się nie gryzły nie wiem...
Kolumnowych bym już nie chciała,bo będzie już sporo....
Chciałam żeby to było coś innego w tym kwadracie....
Dzięki za opinię,będę myśleć mam dużo czasu

Fajnie,że u Ciebie popadało też zauwazylam,że wszystko rosnie w oczach
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 21:28, 28 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Na pewno coś wymyślisz, też mam dylemat z drzewkiem, jak nie posadzę to się nie dowiem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies