Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 19:36, 15 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20440
AnnaCh napisał(a)
Obejrzałam pismo obrazkowe
Pięknie
Też całą sobotę ryłam, aż ledwo do domu weszłam, a w planie miałam jeszcze wyjazd do brata na drinka


Dzięki Aniu za miłe słowa

Ta robota w ogrodzie tak wciaga,że nie można się oderwać i chociaż nas wszystko boli,to jesteśmy zadowoleni

Lecę do Ciebie zobaczyć efekty rycia
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 19:54, 15 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20440
Dziś rozpoczęłam sadzenie cebul.....narazie posadziłam w doniczki 30 czosnków i uziemiłam na rabacie cisowo- hakonkowej....powinno fajnie wyglądać wiosną

Polecam ten patent Toszki z sadzeniem w donice...
mam to już przetestowane i super się sprawdza... wykopuje się czosnki ,bez przekopywania całej rabaty....

dobrze,że donic nie wyrzucałam ,teraz się przydały



Memory zaczynają się przebarwiać





____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
20:38, 15 paź 2019
U mnie gracki zaczynaja kwitnąć, memory tez sie przebarwia. Czosnki tez mam w doniczkach juz 3 rok teraz bedzie pasowalo by wykopać, ale blisko są hortensji. Az sie boję.
Wiolka5_7 20:58, 15 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20440
MonikA napisał(a)
U mnie gracki zaczynaja kwitnąć, memory tez sie przebarwia. Czosnki tez mam w doniczkach juz 3 rok teraz bedzie pasowalo by wykopać, ale blisko są hortensji. Az sie boję.


Właśnie moje też jakby się szykowały , no ale nie dziwne jak taka pogoda

Memory fajnie się tak przebarwiają
Jak w doniczkach to może nie będzie tak źle...Właśnie po 3 latach pasowałoby wykopać jak Toszka pisała...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 21:09, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Wiola dobrze ,że przypomniałaś patent z czosnkami mus wykorzystać

mnie czekają tulipany van ejki i narcyzy na sadzenie -ale nie wiem kiedy to zrobię jakoś mało cebulek kupiłam -......chyba jeszcze na jakieś zakupy wyskoczę

ps śliczne fotki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 21:16, 15 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ja chyba w czwartek wezmę się za cebulki bo dopiero krokusy tylko wsadziłam. Czosnki też mam zamiar dać do donic
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kasiolaaa 21:20, 15 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
patent z czosnkami rewelacja a memory maja takie cudowne piuropusze dobrze ze sobie tez zamowilam
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
MartaCho 07:29, 16 paź 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2142
Te doniczki to patent tylko do czosnków, czy to tulipanów również zalecany? Planuję w tym tygodniu wreszcie je posadzić, więc dobrze byłoby wiedzieć takie różne czary mary
____________________
Marta Ogród zacząć czas
kawa8002 07:55, 16 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
MartaCho napisał(a)
Te doniczki to patent tylko do czosnków, czy to tulipanów również zalecany? Planuję w tym tygodniu wreszcie je posadzić, więc dobrze byłoby wiedzieć takie różne czary mary


Ja w nich posadziłam wszystko.
____________________
Kasia między polem a lasem
Wiolka5_7 08:09, 16 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20440
Magleska napisał(a)
Wiola dobrze ,że przypomniałaś patent z czosnkami mus wykorzystać

mnie czekają tulipany van ejki i narcyzy na sadzenie -ale nie wiem kiedy to zrobię jakoś mało cebulek kupiłam -......chyba jeszcze na jakieś zakupy wyskoczę

ps śliczne fotki

Koniecznie

Ja trochę mam jeszcze tych cebul do posadzenia ....Też nie wiem kiedy to zrobię, chyba codzień po trochu a chciałabym jeszcze dokupić

Ps. Dzięki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies