Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Dominika11 20:04, 15 lut 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Tak sobie myślę, kiedy moje będą tak wyglądać, jeszcze im trochę brakuje
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Wiolka5_7 20:21, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Dominika11 napisał(a)
Eeeee no pięknie


Dzięki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 20:27, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Kim napisał(a)
Pięknie jak równiutko

Poszalałaś nieźle ja też dziś porobiłam w ogrodzie

Ale u mnie to taka orka na ugorze


dzięki
Jeszcze mi zostało 9 szt. ale noc mnie zastała i sił zabrakło
Ale to już pestka

Super, tak podziałać po zimie ,gdy człowiek spragniony.... chociaż wszystko boli, to radość wielka

Orki współczuję,ale ważne ,że jakiś progres jest...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
leon60 20:31, 15 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ooo faktycznie szybko wcielilaś zmiany w życie, podoba mi się a jak Ty jesteś zadowolona to bardzo się cieszę
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Wiolka5_7 20:34, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Dorota123 napisał(a)
Kawał roboty za Tobą. Też mam zamiar równać w tym roku tuje. Mam obawy, czy one nie wypuszczą kilku prowadników. Do czego przywiązywałaś sznurek? Wbijałaś jakieś tyczki, czy do brzegowych tuj?


Oj tak Dorotko kawał....cieszę się,że już po...
Ja będę je ciąć już co roku na 2,5 m, bo osiągnęły już docelową wysokość ...więc,czy będą miały kilka przewodników , nie ma znaczenia....

Miałam takie profile stalowe 3 m, które wbiłam po końcach i przywiązałam sznurek...sprawdziły się super,bo się nie wygięły ,gdy mocno naciągnęłam sznurek...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 20:42, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
leon60 napisał(a)
Uwielbiam równiutki żywopłot tyle że my zawsze tniemy w sierpniu tuje i na wiosnę mam gotowe świerki zaś w kwietniu
Ja dziś 5 godzin w ogrodzie też padam na p... ale koniec cięcia


Ja też
Nie mogłam się doczekać tego czasu
To fajnie sobie rozłożyliście w czasie
mi ta pora pasuje,bo cebulowe dopiero zaczynają wychodzić miejscami,więc nie ma obawy zadeptania no a potem to inne prace w toku...lato fajnie, ale bym nie miała dojścia z drabiną...

Ja w sumie też ok. 5 godzin z hakiem i padam... ale jutro chillout
U Ciebie Olu dużo cięcia,więc fajnie,że masz obrobione ja wpadnę jeden dzień i będzie po robocie....
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
galgAsia 20:44, 15 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Prawda, że od razu chce się żyć po takiej robocie chociaż jutro poczujemy wszystkie mięśnie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Wiolka5_7 20:49, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
basia3012 napisał(a)
Witaj Wiolu, dawno nie byłam u Ciebie. Widzę, że cięłaś cisy. Pięknie Ci wyszły.
U nas dzisiaj było ładne słońce. Ale zimno i wiatr. Wyszłam może na 2 godzinki, wyrównałam (tzn. przesadziłam)5 krzywo posadzonych bukszpanów, żurawkę, seslerię. Oczywiście przy okazji natrafiłam na dwa koszyczki z cebulowymi i też musiałam je wyjąć i zakopać w innym miejscu. I tyle. Chyba wcześniej, około 2 tygodnie temu było cieplej. Dzisiaj jakoś zmarzłam.


Witaj Basiu
Fajnie,że zajrzałaś
Cisy to wiesz, narazie to takie brzydkie kaczątka...trzeba kilka sezonów ,żeby przypominały półkule....ale uwielbiam je i poczekam

A u mnie odwrotnie....słońca brak mimo zapowiedzi, wiatru zero i pochmurno...liczę na jutrzejszy ładny dzień ...chociaż ma wiać...
U mnie za ciepło nie było...ale jak wchodziłam i schodziłam z drabiny ze 100 razy to było mi bardzo gorąco
Fajnie popracowałaś
Ja mam w planach niebawem też przesadzanki i cimierniki może posadzę do gruntu...



____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 20:53, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
deszczowymaj napisał(a)
Nie noo to już jest szczyt tak pięknie ? tak równiutko ?

dzięki za pochwały
Z tym szczytem to masz rację Asiu, bo byłam na samym szczycie drabiny ledwo sięgnęłam...mus wyższą kupić
Bałam się czy wyjdzie równo,ale myślę,że jest ok.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 20:54, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Margerytka40 napisał(a)
Piękne cięcie

Dzięki Asiu
W końcu doczekałam się odpowiedniej wysokości...jeszcze niech zrosną się górą i będzie git
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies