Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Aggaa 19:25, 01 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Wiolu witam się ponownie Ruch u Ciebie jak na Marszłkowskiej . Śliczny ogród tworzycie
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Wiolka5_7 19:33, 01 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20558
Aggaa napisał(a)
Wiolu witam się ponownie Ruch u Ciebie jak na Marszłkowskiej . Śliczny ogród tworzycie

Witaj zgubo dawno Cię nie było
Wiosna psze Pani ,więc i ruch !

Dzięki za miłe słowa
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kawa8002 19:43, 01 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
galgAsia napisał(a)
Kasia, aż tyle...? Johanka ma rację, wiele z tych roślin można fajnie dzielić, chociażby carexy, hakonki, jeżówki, liatry, rozplenice pewnie też - tak, kiedyś Toszka pisała, żeby pobierać sadzonki z obwodu, to i roślinę się odmłodzi, i sadzonki zyska.


A taka dzielona roślina długo się potem zbiera? W zeszłym roku przy okazji innych zakupów kupiłam Misanta dorning ingrid. Podzieliłam go na trzy. Jakoś nie zaszalał.
Moje rabaty mają po 40m długości i 7-8 szerokości. Mam takich 5. Pozostałe są krótsze, ale szersze, więc i roślin sporo.
____________________
Kasia między polem a lasem
Aggaa 19:46, 01 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Może teraz na dłużej zawitam Tak ja też wiosnę czuję i nóżkami przebieram by wyjść na dobre do ogrodu. Właściwie wszystko przycinki mam już ogarnięte i opryski porobione, ale nowe rabatki czekają.... Muszę wrzucić u siebie foti co się pozmieniało w tzw. międzyczasie
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Magleska 19:57, 01 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Wiola masz już wybrany ten tynk ?
ja chcę swoją elewację na szaro przemalować ...namówili mnie na tą śmietankę i teraz żałuję ...ciekawe jaki jest koszt samej farby i czy samemu pomaluje się tak ,żeby nie narobić maziaków
muszę się dokształcić na ten temat
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 20:23, 01 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
kawa8002 napisał(a)


A taka dzielona roślina długo się potem zbiera? W zeszłym roku przy okazji innych zakupów kupiłam Misanta dorning ingrid. Podzieliłam go na trzy. Jakoś nie zaszalał.
Moje rabaty mają po 40m długości i 7-8 szerokości. Mam takich 5. Pozostałe są krótsze, ale szersze, więc i roślin sporo.
I planujesz je robić takie same, od początku do końca? No to by tłumaczyło, dlaczego tak dużo potrzebujesz... Miskanty na pewno potrzebują czasu, żeby powiększyć kępę. Carexy są chyba pod tym względem szybsze.
Hmm, wielkość tych rabat trochę mnie oszołomiła , nie wiem, co mam Ci teraz powiedzieć...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Wiolka5_7 20:52, 01 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20558
Aggaa napisał(a)
Może teraz na dłużej zawitam Tak ja też wiosnę czuję i nóżkami przebieram by wyjść na dobre do ogrodu. Właściwie wszystko przycinki mam już ogarnięte i opryski porobione, ale nowe rabatki czekają.... Muszę wrzucić u siebie foti co się pozmieniało w tzw. międzyczasie

Fajnie by było i pokazuj częściej ten swój piękny ogród
No to masz jeszcze co robić
Ja jeszcze nie pryskałam...

Widziałam piękne zmiany
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Aggaa 20:58, 01 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Ja prysnęłąm promanalem i miedzianem, wstrzeliłam się w pogodę i mam z głowy. Zobaczymy jak to będzie z moją bytnością na o Mało systematyczna jestem ... niestety
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Wiolka5_7 20:59, 01 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20558
Magleska napisał(a)
Wiola masz już wybrany ten tynk ?
ja chcę swoją elewację na szaro przemalować ...namówili mnie na tą śmietankę i teraz żałuję ...ciekawe jaki jest koszt samej farby i czy samemu pomaluje się tak ,żeby nie narobić maziaków
muszę się dokształcić na ten temat


Wstępnie wybrałam...eh jak ja nie lubię wybierać kolorów ...im więcej tym trudniej wybrać...
Jeszcze muszę wybrać kolor na cokół...
Madziu koszt farby na pewno jest zdecydowanie niższy,no i ty masz dom parterowy to myślę,że sama pomalujesz

Ja to się nie znam...polegam na opinii fachowców...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 21:01, 01 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20558
Aggaa napisał(a)
Ja prysnęłąm promanalem i miedzianem, wstrzeliłam się w pogodę i mam z głowy. Zobaczymy jak to będzie z moją bytnością na o Mało systematyczna jestem ... niestety

Fajnie masz
Właśnie ja muszę cisy prysnąć Promanalem ,ale póki co deszcz do czwartku
Mam nadzieję,że znajdziesz chwilkę od czasu do czasu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies