Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

AgataM 21:16, 02 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Kasiolaaa napisał(a)
Agatko podziwiam cie jako czlowieka i tesciową ciesze sie ze jest ktos taki kto po rowno traktuje swoje synowe i tak cieplo o nich mowi wnusio przeuroczy ❤


Kasiu aż się zarumieniłam.... Moje synowe są bardzo rodzinne i są moimi przyszywanymi córciami . Będę traktować je jednakowo, żadnego faworyzowania. Wiem, że którejś czasami może być przykro....
Babciowanie jest cudowne
Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
basia3012 23:23, 02 lut 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9454
Agatko, pięknie u Ciebie, jak zawsze. Faktycznie, mamy się od kogo uczyć.

Wnusio, słodziak. Takie to są te maleństwa. Pewnie nie wiedzą i nie rozumieją dlaczego tak się nimi zachwycamy.
Ja mam już trójkę. Dwóch wnuków: najstarszy 5 i pół oraz młodszy 5 miesięcy a także wnusię 11 miesięcy. Kocham wszystkie bardzo.
Szal bardzo ładny. Synowa będzie zadowolona.
Też kiedyś robiłam na drutach, szyłam ubrania dla dzieci. Teraz już tylko szyję. A to jakieś dekoracje typu krasnale, kotki, coś dla synowych lub córki. No i łatanie spodenek wnukowi pozostało. Maluchy na razie jeszcze nie drą śpioszków.

Agatko, czytałam, że nie działasz jeszcze na ogrodzie. A jak z cięciem? Czas już czy nie czas?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kasiolaaa 05:38, 03 lut 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Agatko i tak trzymaj niech szczescie i zgoda was prowadza przez zycie bo zgoda buduje a niezgoda rujnuje
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
violaskom 07:51, 03 lut 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Jestem bardzo ciekawa tych wysiewów, szczególnie tymi goździkami. Jakie surfinie kupiłaś i kiedy zamierzasz je wysiewać? Jesteś naprawdę bardzo uzdolniona artystycznie. Szalik jest naprawdę śliczny, piękny kolor, równiutki ścieg. Twoje dekoracje ogrodowe też zachwycają. Pozdrawiam.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
AgataM 12:10, 03 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
BasiaLT napisał(a)
Super zakupy, jaki masz na nie pomysł? gdzie wsadzisz?


Planuję wsadzić je do donic, bardziej korytek, przez siebie zrobionych. Mam 2 małe kasterki. Wykorzystuję je tylko przy przesadzaniu kwiatów, mieszam w nich ziemię. Są lekko rozszerzane ku górze. Myślę, że takie donice będą miały ładny kształt. Jakaś ozdóbka też będzie

Pozdrawiam

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 15:56, 03 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Dominika11 napisał(a)
super zakupy


Też tak uważam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 15:59, 03 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ania111 napisał(a)



Jakie piękności


Żebyś wiedziała... W rzeczywistości jeszcze ładniejsze
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 16:01, 03 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Takie mam żonkile....

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
gogo 23:59, 03 lut 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Zakochałam się w Twoim wnuczku, taki przystojniak, oj, trzeba będzie odganiać od niego dziewczyny
Zazdroszczę pozytywnie zakupów, sukulenty to moja miłość, też bym nie zostawiła w sklepie.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
AgataM 14:27, 04 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Wiolka5_7 napisał(a)
Śliczne sukulenty też ostatnio kupiłam 2 szt.


Bo kuszą wyglądem A my jesteśmy jak sroki, zaraz chcemy to mieć

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies