Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

Dominika11 12:06, 19 lut 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ależ piekności nam tu serwujesz
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Ewa777 12:13, 19 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Te zdjęcia lata aż biją po oczach kolorami Piękne wspomnienia.
Masz niesamowite zdolności dekoracyjne i manualne Wnusio słodki - do schrupania
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AgataM 14:31, 19 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904






____________________
AgataM Przedziwny Ogród
sierotka 18:11, 19 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
To tak jak ja kupuję a potem nie zapisuję nazw ale w tym roku biorę się za zeszyt i wsio mam nadrobić by potomni wiedzieli co mają i jak to cosik pielęgnować
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
AgataM 19:23, 19 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
anpi napisał(a)
Agatko Perowskie masz imponujące,nie mówiąc już o liliach,jeżówkach i innych pięknościach lata. Ale się chce już tej różnorodności.O tej porze roku chyba podwójnie zachwycają te kolorki,bo tak do nich tęskno.Tyle miesięcy tej "burości" Choć u Ciebie ratują jeszcze te różnorodne formy zimozielonych!!!
Ty masz sporo Pastellek, jak ty je tniesz? Zajrzysz do mnie,dałam zdjęcia z pytaniem!?


Dziękuję, aż się sama dziwię że na tych piaskach chcą rosnąć. Trochę im pomagam, raz nawozu naturalnego lub nie podsypię .., trochę podleję..
i się jakoś trzymają

Nie mam jakiegoś wyszukanego sposobu cięcia róż. Na grubych łodygach tnę wyżej (3,4) oczka. Na cieńszych (1,2). Zwracam również uwagę na ułożenie przyszłych gałązek.



____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 19:39, 19 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Dominika11 napisał(a)
ależ piekności nam tu serwujesz


Prawie wszyscy na Ogrodowisku wracają fotograficznymi wspomnieniami do lata. Więc ja też.





____________________
AgataM Przedziwny Ogród
anabuko1 10:53, 20 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
AgataM napisał(a)


Dziękuję, aż się sama dziwię że na tych piaskach chcą rosnąć. Trochę im pomagam, raz nawozu naturalnego lub nie podsypię .., trochę podleję..
i się jakoś trzymają

Nie mam jakiegoś wyszukanego sposobu cięcia róż. Na grubych łodygach tnę wyżej (3,4) oczka. Na cieńszych (1,2). Zwracam również uwagę na ułożenie przyszłych gałązek.




Bardzo podoba mi się to połączenie berberysów z jeżówkami.
Pięknie wyglądają
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Dorota123 10:11, 21 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Oj widzę, że tęsknota za latem co raz większa. Też tęsknię za kolorowym ogrodem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AgataM 16:35, 23 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ewa777 napisał(a)
Te zdjęcia lata aż biją po oczach kolorami Piękne wspomnienia.
Masz niesamowite zdolności dekoracyjne i manualne Wnusio słodki - do schrupania


Ewuniu, dziękuję bardzo za tyle miłych słów Ale najważniejsze.... wnusio jest przesłodki. Pół soboty babciowałam, uwielbiam ten czas

Na zdjęciach są mocne kolory, takie jakie lubię. Dlatego szukam takich kwiatów i barw, żeby ogród tętnił energią. Dodają mi one siły i radości. Zastępują kawę, której nie piję ....
Z perspektywy ogrodu nie jest tak mocno kolorystycznie. Zieleń i przestrzeń wszystko łagodzi.




____________________
AgataM Przedziwny Ogród
anabuko1 18:04, 24 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
AgataM napisał(a)


Ewuniu, dziękuję bardzo za tyle miłych słów Ale najważniejsze.... wnusio jest przesłodki. Pół soboty babciowałam, uwielbiam ten czas

Na zdjęciach są mocne kolory, takie jakie lubię. Dlatego szukam takich kwiatów i barw, żeby ogród tętnił energią. Dodają mi one siły i radości. Zastępują kawę, której nie piję ....
Z perspektywy ogrodu nie jest tak mocno kolorystycznie. Zieleń i przestrzeń wszystko łagodzi.





Co raz piękniejsze bardziej kolorowe wspomnienia
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies