Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

AgataM 18:04, 11 paź 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
gogo napisał(a)

Ja widząc Twoje pierwsze makramy, już wiem, że następne będą przepiękne
Nie mam żadnej mojej makramy, wszystkie były robione na prezenty dla wszystkich chętnych.
A zdjęć się wtedy nie robiło

Rewelacyjnie wyglądają dynie w stojakach i klateczkach


Grażynko,zaplanowałam sobie,że w przyszłym roku dekoracja altany i ogrodu będzie makramowa. Więc, zanim zacznę robić konkretne rzeczy muszę się nauczyć na mniejszych rozmiarach
Szkoda, że nie masz żadnej makramy.Na pewno były piękne Teraz mamy internet, można coś podpatrzeć, nauczyć się ciekawych wzorów. Żadna filozofia....
Bardzo cieszę się z tych stojaków. Miało być 4 sztuki, ale syn wyspawał mi 6. I to był bardzo dobry pomysł. Jak znalazł na okazjonalne stroiki.






____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Waclaw 18:17, 12 paź 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
AgataM napisał(a)


Prawdziwie złota jesień

Poranek....na pożegnanie





Bieszczady zawsze atrakcyjne
A Twoje lilie o tej porze - zachwycające. Ja również trochę ich mam ale nie aż tyle ile Ty
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
AgataM 21:30, 17 paź 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Milka napisał(a)

O, coś nowego znowu, podziwiam cię, że stale coś nowego tworzysz, że chce się tobie i możemy różne dekoracje i nowe pomysły podpatrywać


No właśnie Ten typ tak ma, ciągle jakąś pracę sobie wymyślam.... Ale dobrze mi z tym



____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 21:38, 17 paź 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Alija napisał(a)


Agatko! Fantastyczne widoki. Bardzo lubię te strony, a jesień jest tam magiczna.
Czytam, że Twój ogród będzie w TV, bardzo się cieszę, że będzie można go zobaczyć tak jakby na żywo. Super!!! Nie mogę się doczekać.
Pozdrawiam.


Alu,masz rację....jesień tam jest niesamowita
Też jestem ciekawa, jak mój ogród zaprezentuje się przed kamerą. Wiecej mam chyba obaw.....

Fotki z soboty.......








____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 21:50, 18 paź 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Kordina napisał(a)
Uprzejmie donoszę, że od dzisiaj obserwuję Twój ogród, jestem zachwycona pozdrawiam


Bardzo serdecznie dziękuję i zawsze zapraszam

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
mirkaka 08:26, 21 paź 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Oglądam Twój ogród i zastanawiam się jak Ty to robisz że masz ciągle tyle kwiecia. Ja jakoś nie potrafię skomponować rabaty, żeby była piękna cały sezon, teraz kwitną mi astry ale nie mogę im jakoś przysłonić łysych nóg, byliny przed nimi już przekwitły i je przycięłam, a to raczej błąd
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
AgataM 18:57, 21 paź 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Waclaw napisał(a)


Bieszczady zawsze atrakcyjne
A Twoje lilie o tej porze - zachwycające. Ja również trochę ich mam ale nie aż tyle ile Ty


Lilie cały czas kwitną i niesamowicie pachną. Trochę dziwnie to wygląda razem z przekwitającymi hortensjami. Tłumacząc pocieszająco....powiew świeżości


Dzisiejszy fotki....





____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 19:05, 21 paź 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
mirkaka napisał(a)
Oglądam Twój ogród i zastanawiam się jak Ty to robisz że masz ciągle tyle kwiecia. Ja jakoś nie potrafię skomponować rabaty, żeby była piękna cały sezon, teraz kwitną mi astry ale nie mogę im jakoś przysłonić łysych nóg, byliny przed nimi już przekwitły i je przycięłam, a to raczej błąd


Też miałam taki problem, ale przez lata obserwowałam inne rośliny jak wyglądają do jesieni. Dlatego obok marcinków sadzę lawendę, niskie trawy A z jednorocznych begonie i surfinie. Przy wyższych marcinkach sieję dalie jednoroczne.







____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 19:11, 21 paź 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904






____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 19:17, 21 paź 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904









____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies