Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

Magleska 23:30, 01 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18484
Agata ja też dziś obejrzałam Twój ogród świetnie wypadliście
jestem pod wrażeniem -masz śliczny i ogromny ogród i zgadzam się z Jolą ,że zdjęcia nie oddają tego co kamera
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 21:16, 02 gru 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Po obejrzeniu filmu jestem pod ogromnym wrażeniem.
Pod wrażeniem ogrodu, Ciebie Agato, i Twojego syna.

Ogród piękny. Jolanka ma rację zdjęcia nie oddają jego urody. Nie zdawałem sobie sprawy, że jest tak duży.
Twoje zdolności Agatko które przejawiasz w tworzeniu ozdób ( nieodmiennie jestem pod wrażeniem Twoich wianków i innych) przy tworzeniu ogrodu zaowocowały efektem o którym marzę przy urządzaniu mojego Przedogródka. Rośliny są pięknie skomponowane, "wspierają" się na rabatach. Rabaty, trawniki przechodzą płynnie jedna w drugą.
Prace syna już niejednokrotnie podziwiałem na fotografiach. Miło było ujrzeć ich autora.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
AgataM 21:19, 04 gru 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
jolanka napisał(a)
Wielkie gratulacje
Obejrzałam dopiero dzisiaj i muszę przyznać, że jednak zdjęcia nie oddają tego samego co kamera. Pięknie wypadliście razem z synem, ogromne brawa, nic a nic nie było widać tremy, super


Jolu, dziękuję bardzo Miałam, mieliśmy ogromną tremę, ale szybko znikneła w trakcie kręcenia. Pan Marek i Jego ekipa to bardzo symparyczni ludzie, nie dało się być przy nich zestresowanym. W końcu nagrania odbyły sie bez powtórek.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 21:20, 04 gru 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Magleska napisał(a)
Agata ja też dziś obejrzałam Twój ogród świetnie wypadliście
jestem pod wrażeniem -masz śliczny i ogromny ogród i zgadzam się z Jolą ,że zdjęcia nie oddają tego co kamera


Dziękuję bardzo
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 22:40, 09 gru 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Waclaw napisał(a)
Po obejrzeniu filmu jestem pod ogromnym wrażeniem.
Pod wrażeniem ogrodu, Ciebie Agato, i Twojego syna.

Ogród piękny. Jolanka ma rację zdjęcia nie oddają jego urody. Nie zdawałem sobie sprawy, że jest tak duży.
Twoje zdolności Agatko które przejawiasz w tworzeniu ozdób ( nieodmiennie jestem pod wrażeniem Twoich wianków i innych) przy tworzeniu ogrodu zaowocowały efektem o którym marzę przy urządzaniu mojego Przedogródka. Rośliny są pięknie skomponowane, "wspierają" się na rabatach. Rabaty, trawniki przechodzą płynnie jedna w drugą.
Prace syna już niejednokrotnie podziwiałem na fotografiach. Miło było ujrzeć ich autora.


Wacku, dziękuję bardzo za tyle miłych słów. Bardzo się cieszę, że podobał Ci się mój ogród pokazany kamerami TV.

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
eda 08:20, 10 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Macham zimową porą ....i buziaki zostawiam ...
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
AgataM 10:48, 10 gru 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
eda napisał(a)
Macham zimową porą ....i buziaki zostawiam ...


Buziaczki



____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Dorota321 19:10, 10 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
Oooo widzę, że stożek już dostał nową oprawę. Bardzo ładnie wygląda, u mnie nadal brak mobilizacji i żadnych nowych dekoracji nie ma.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
AgataM 14:11, 12 gru 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
eda napisał(a)
Macham zimową porą ....i buziaki zostawiam ...



POZDRAWIAM SERDECZNIE
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Alija 14:50, 12 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Bardzo oryginalna choinka. Podoba mi się.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies