Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 09:59, 11 lip 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
Rojodziejowa napisał(a)
Miałam szczęście poznać dwie dziewczyny, więc sprawę mam ułatwioną. Strzelę z jedną, którą znam tylko wirtualnie. Jasna kiecka i trampki to Szymka?

W 10!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 11:14, 11 lip 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale miło Was znowu zobaczyć razem Takie spotkania zawsze ładują akumulatory i są kopalnia nowych pomysłów i wędrówką roślin między ogrodami

Sylwia, szykujcie Muszkieterki wyprawę sierpniową do mnie!

No właśnie, roślin przybywa, a ogród się kurczy Już wczoraj zaczęłam rewolucję przed murkiem, by pomieścić jeszcze więcej róż!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Makao 12:16, 11 lip 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4267
anpi napisał(a)

Dzięki!
Dobrze typujesz( choć z ta rusałką to przegięłaś!), może spróbujesz dalej Były najbliższe mi dziewczyny - jeżeli chodzi o odległość zamieszkania i memu sercu( jakkolwiek by to zabrzmiało), na które zawsze mogę liczyć i którym wiele zawdzięczam ja i mój ogród! Była Agapant z " Ogród daleki od ideału", Beatka z "Ogród z rowem"(łatwo poznać naszą jutuberkę z filmików "Ogrodowe skarby"), Anabuko z "Dębowych zakątków", Szymka z " Ogród ciagłych zmian" i iwona_d która jest na Ogrodowisku, nie ma tu jeszcze wątku, ale Anabuko pokazała fotki z jej ogrodu na swoim. Oczywiście byli jeszcze towarzyszący mężowie, ale daruję Ci dopasowywanie ich do żon czy ogrodów

Niestety żadnej dziewczyny nie znam. Kojarzę dwa wątki ale dziewczyn nie spotkałam nigdy. Może w Przypkach się spotkamy
Basię - jutuberkę już wyszukałam
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Rojodziejowa 13:23, 11 lip 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8656
A te Przypki to którego są?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
anpi 13:40, 11 lip 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
5 sierpnia, tu informacje. Jak nic nie stanie na przeszkodzie to się wybierzemy
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 13:44, 11 lip 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
Makao napisał(a)

Niestety żadnej dziewczyny nie znam. Kojarzę dwa wątki ale dziewczyn nie spotkałam nigdy. Może w Przypkach się spotkamy
Basię - jutuberkę już wyszukałam

Może się spotkamy Jakoś się może wybierzemy.

Beatkę - nie Basię
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 22:39, 11 lip 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18682
Aniu miałyście super spotkanie koniecznie muszę znalezć wolny wekendzik na wyprawę w Twoje strony zadzwonię w tym tygodniu ,to może się uda nam jakiś termin ustalić

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Alija 22:07, 13 lip 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Aniu, oczywiście najpierw pochwalę Twój ogród, bo jest piękny. Spotkanie wspaniałe, miło zobaczyć w realu osoby, z którymi się pisze i ogląda ich ogrody. Pozdrawiam serdecznie sympatyczne ogrodniczki i trochę sąsiadki,
bo ja jestem z Podkarpacia.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
anpi 12:05, 14 lip 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
Magleska napisał(a)
Aniu miałyście super spotkanie koniecznie muszę znalezć wolny wekendzik na wyprawę w Twoje strony zadzwonię w tym tygodniu ,to może się uda nam jakiś termin ustalić

Buziaki

Madziu cały czas na to liczę
Czekam na telefon!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 12:11, 14 lip 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
Alija napisał(a)
Aniu, oczywiście najpierw pochwalę Twój ogród, bo jest piękny. Spotkanie wspaniałe, miło zobaczyć w realu osoby, z którymi się pisze i ogląda ich ogrody. Pozdrawiam serdecznie sympatyczne ogrodniczki i trochę sąsiadki,
bo ja jestem z Podkarpacia.

Dziękuję Alicjo! Sąsiadko! Może też kiedyś wybierzesz się w nasze strony!?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies