Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

gogo 01:15, 04 sie 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Basiu, nieźle się nacięłaś, ale efekt będzie świetny, bardzo lubię te Twoje wielopniowce

Ciekawa ta płaska lilia i ładny kolor kwiatu
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Alija 08:03, 04 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
basia3012 napisał(a)






Basiu! Pięknie u Ciebie, jak zawsze, wszystko dopieszczone. Cudnie kwitną hortensje, u mnie w tym roku mają znacznie mniej kwiatów niż dawnie, chyba jednak zbyt mało słońca.
Piękna lilia na tle hortensji, a powojniki fantastyczne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
basia3012 18:30, 04 sie 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
Dragonka napisał(a)


Basiu, bardzo ładnie te żuraweczki wyglądają, takie soczyste limonki. Ale widzę coś, na widok czego serce mi z radości pika Sama te ciski malusie hodowałaś? Z gałązek ukorzeniasz czy takie maluchy kupiłaś?

ach te powojniki u Ciebie, przychodzę je sobie oglądać i wzdycham do nich Moja cometessa de b..( coś ) tak pięknie rozkwita że nie mogę się nadziwić jakie one cudne są. Oby się przyjęły i oby nie było to jedyne ich kwitnienie u mnie Bo inaczej będę przychodzić do Ciebie hehe.


Basiu, te małe ciski są kupione. Chciałabym sama je wyhodować ale niestety na razie muszę zadowolić się kupionymi.
Basiu, jak będziesz sadziła tą Comtessę to daj do dołka obornika, dobrej ziemi i nie wiem jeszcze czego. I dołek trzeba duży wykopać około 50x50x50. Sadzi się trochę głębiej niż rósł dotychczas, około 5-10 cm głębiej.
Na pewno będzie dobrze rosła.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 18:34, 04 sie 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
gogo napisał(a)
Aniu, zdjęciami róż i lilii w takiej ilości sprawiłaś moim oczom prawdziwą ucztę, będę o nich śnić
Cudna ta płaska lilia, ciekawa jestem kwiatów.

Potwierdzam słowa Basi, Ty i Ewa młode babki, mogłybyście być moimi córkami


Ta płaska lilia coś u mnie nie rośnie dobrze, u nasady trochę czernieje. Chyba jakiś grzyb. Gdyby była zdrowa to pewnie i kwiat byłby ładniejszy.
Grażynko, to co adoptujemy Anię i Ewę?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 18:36, 04 sie 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
Alija napisał(a)


Basiu! Pięknie u Ciebie, jak zawsze, wszystko dopieszczone. Cudnie kwitną hortensje, u mnie w tym roku mają znacznie mniej kwiatów niż dawnie, chyba jednak zbyt mało słońca.
Piękna lilia na tle hortensji, a powojniki fantastyczne.

Tak Alu, ja też widzę, że bukietowe lubią słońce. W cieniu nie mają ładnych i dużych kwiatów. Ja mam i na słońcu i w cieniu. Widzę różnicę.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 18:37, 04 sie 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
Dzisiaj miałam wolne popołudnie to deszcz pada. A miałam pielić.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
ryska 17:13, 05 sie 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
U nas też pada.
Cięcia miałaś trochę.
Powojnikami się zachwycam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Bogdzia 17:22, 05 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Basiu ślicznie u Ciebie zawsze porządeczek wzorowy ale co zajrze to szukam przecudnych powojników i jałowców przed domem, świetnie wyglądaja zarówno jedne jak i drugie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Dorota123 16:27, 06 sie 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Widzę, że ćma bukszpanowa dobrała się do Twoich bukszpanów i poczyniła szkody. U mnie też była, już 3 x pryskaliśmy bukszpany.
Pierwiosnki mają ładne listki i widać, że zwiększyły swoją objętość, to cieszy.
Clematisy u Ciebie co rok piękne, więc i w tym roku się zachwycam nimi.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
basia3012 10:44, 07 sie 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
ryska napisał(a)
U nas też pada.
Cięcia miałaś trochę.
Powojnikami się zachwycam


Reniu, od cięcia to mnie aż całe ramię boli. Niektóre gałęzie były wysoko i musiałam je na wysięgniku ciąć.
Dziękuję za pochwałę powojników.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies