Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

basia3012 23:43, 15 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427






____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:44, 15 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427






____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:46, 15 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Pierwiosnki ząbkowane po zimie.





A tu inne pierwiosnki, nie znam nazwy.



____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:48, 15 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Tu też one.



____________________
BasiaOgród Basi Warmia
April 13:28, 18 sty 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Ale masz czyściutko na rabatach. Ja jak jesienią wyszłam z ogrodu tak wszystko zostało, nic nie sprzątałam. Z jednej strony zabezpieczenie przed mrozem, z drugiej totalny brak czasu
Bukszpany też tnę nożycami szpalerowymi. Najszybciej i najmniej poszarpane.
A to drzewko w donicy to masz jakoś dodatkowo zabezpieczone? Czy idziesz na żywioł?
____________________
April April podbija las Mazowsze
basia3012 23:57, 18 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
April napisał(a)
Ale masz czyściutko na rabatach. Ja jak jesienią wyszłam z ogrodu tak wszystko zostało, nic nie sprzątałam. Z jednej strony zabezpieczenie przed mrozem, z drugiej totalny brak czasu
Bukszpany też tnę nożycami szpalerowymi. Najszybciej i najmniej poszarpane.
A to drzewko w donicy to masz jakoś dodatkowo zabezpieczone? Czy idziesz na żywioł?


Dzięki za odwiedziny.
Aprilku, to drzewko w donicy musi sobie samo radzić. Nie zabezpieczam jego niczym. To trzmielina oskrzydlona.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
beamilusia 11:21, 19 sty 2022


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Basiu. Wzorowy u Ciebie porządek. Trawa taka zielona, jakby wiosna już zawitała, a to dopiero styczeń. Bukszpany też w doskonałej formie. Naparstnica ma ładną rozetę, powinna zakwitnąć. Naoglądałam się lilii kwitnących w Twoim ogrodzie i sama teraz przeglądam sklepy internetowe. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Wiolka5_7 11:38, 19 sty 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Basiu pięknie masz w styczniowym ogrodzie masz dużo zimozielonych ,które teraz mają swoje 5 min. Ja bardzo je lubię,choć w sezonie schodzą na dalszy plan to zimą gwiazdorzą

Mówiłaś, że swoje Hakonki w donicach trzymasz na dworze... Ja swoje donice z hakonkami zostawiłam na żywioł na tarasie i bardzo o nie drżę,czy nie zmarzną,eh...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
basia3012 14:38, 19 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Wiolka5_7 napisał(a)
Basiu pięknie masz w styczniowym ogrodzie masz dużo zimozielonych ,które teraz mają swoje 5 min. Ja bardzo je lubię,choć w sezonie schodzą na dalszy plan to zimą gwiazdorzą

Mówiłaś, że swoje Hakonki w donicach trzymasz na dworze... Ja swoje donice z hakonkami zostawiłam na żywioł na tarasie i bardzo o nie drżę,czy nie zmarzną,eh...


Dzięki Wiolu.
Moje Hakonki z tych betonowych donic wyjęłam (bo one w plastikowych, produkcyjnych rosły) i schowane są w kącie ogrodu, za kompostownikiem. Zobaczymy jak przezimują ale jestem dobrej myśli bo łagodna zima, jak na razie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 14:41, 19 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
beamilusia napisał(a)
Witaj Basiu. Wzorowy u Ciebie porządek. Trawa taka zielona, jakby wiosna już zawitała, a to dopiero styczeń. Bukszpany też w doskonałej formie. Naparstnica ma ładną rozetę, powinna zakwitnąć. Naoglądałam się lilii kwitnących w Twoim ogrodzie i sama teraz przeglądam sklepy internetowe. Pozdrawiam serdecznie.


Beatko, dziękuję.
Lilie pięknie pachną gdy kwitną i przyjemnie jest wtedy przebywać wokół nich. Nie są też kłopotliwe, nie trzeba ich wykopywać i kwitną wiele lat.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies