Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

anpi 00:41, 03 sty 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Piękna pszczółka! Mnie odwiedziła Super Biedronka i smerf maruda
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Joann 10:26, 03 sty 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Basiu, dziękuję za życzenia U Ciebie ogród wcale zimą nie jest pustawy, roślin zimozielonych masz sporo, nie wiem, skąd takie wrażenie. Te dodatki ogrodowe mnie urzekają Klatki dla ptaszków cudne, fajne akcenty świąteczne. To dla mnie nowość: przystrajanie ogrodu według pór roku, świąt. W okolicy nie spotkałam się z tym, ogrody były dekorowane i są jedynie lampkami na święta. Czerpię garściami z tego O.
____________________
Joanna Ogród długi
Alija 19:10, 03 sty 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Pszczółka słodka. Ależ to radość takie odwiedziny.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Adela 19:32, 03 sty 2022


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Kurczę, mnie już chyba głęboka starość dopadła, bo dekoracje u mnie coraz uboższe, coraz ich mniej , już prawie nie dokupuję. Muszę się wziąć za siebie
Ciebie Basiu podziwiam.
Pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
basia3012 20:46, 03 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Adela napisał(a)
Pszczółka Maja, sobie lata, ooo



Oj lata, Elu lata. To nasza słodka pszczółka.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 20:53, 03 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
anpi napisał(a)
Piękna pszczółka! Mnie odwiedziła Super Biedronka i smerf maruda


Też fajne stroje. Ta biedronka musi być piękna. Może masz zdjęcia?
Pewnie w tym roku nie będzie bali w szkołach i przedszkolach więc strojami tylko w domu można się pocieszyć.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:07, 03 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Joann napisał(a)
Basiu, dziękuję za życzenia U Ciebie ogród wcale zimą nie jest pustawy, roślin zimozielonych masz sporo, nie wiem, skąd takie wrażenie. Te dodatki ogrodowe mnie urzekają Klatki dla ptaszków cudne, fajne akcenty świąteczne. To dla mnie nowość: przystrajanie ogrodu według pór roku, świąt. W okolicy nie spotkałam się z tym, ogrody były dekorowane i są jedynie lampkami na święta. Czerpię garściami z tego O.


Asiu, wrażenie pustego zimowego ogrodu odnoszę po gęstwinie liści w lecie. Wtedy jest tak jak lubię.Teraz liście opadły i zrobiło się trochę, jak dla mnie, pustawo.
Ja od kilku lat dekoruję na święta ogród. Tu, na Ogrodowisku to zobaczyłam i bardzo mi się to spodobało. No i się zaczęło.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:25, 03 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Alija napisał(a)
Pszczółka słodka. Ależ to radość takie odwiedziny.


Tak Alu, pszczółka Zuzanka odwiedza mnie codziennie od rana do wieczora. Mogę się więc nią nacieszyć do woli. I dziadek po pracy też się nią cieszy. Dobrze mamy z wnukami, ile dusza zapragnie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:35, 03 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Adela napisał(a)
Kurczę, mnie już chyba głęboka starość dopadła, bo dekoracje u mnie coraz uboższe, coraz ich mniej , już prawie nie dokupuję. Muszę się wziąć za siebie
Ciebie Basiu podziwiam.
Pozdrawiam


Elu, cieszę się, że humor Ci dopisuje na początek nowego roku. I tak trzymaj.
Moje dekoracje są z poprzednich lat. Tyle ich narobiłam, że będą mi służyły aż spróchnieją lub się popsują.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Agatorek 22:26, 03 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Śliczna ta pszczółka

U mnie też trochę „pustawo” w zimie , ale to tylko takie wrażenie, tak jak piszesz Basiu . Jeszcze tylko kilka miesięcy i znów będzie busz (szkoda, że chwastów też ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies