Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

GorAna 23:16, 03 sty 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Basiu, świetne wspólne międzypokoleniowe dekoracje
Przyłączam się do życzeń, obyśmy żyli w pokoju i wzajemnej życzliwości
U mnie w tym roku wyjątkowa Wigilia i Sylwester....międzynarodowa. Mam na bieżąco informacje jak to jest żyć w ciągłym strachu przed spadającymi rakietami, brakiem wody i światła.....
Pozdrawiam noworocznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
basia3012 23:31, 04 sty 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
GorAna napisał(a)
Basiu, świetne wspólne międzypokoleniowe dekoracje
Przyłączam się do życzeń, obyśmy żyli w pokoju i wzajemnej życzliwości
U mnie w tym roku wyjątkowa Wigilia i Sylwester....międzynarodowa. Mam na bieżąco informacje jak to jest żyć w ciągłym strachu przed spadającymi rakietami, brakiem wody i światła.....
Pozdrawiam noworocznie


Aniu, dziękuję za odwiedziny.
Jeśli wigilia międzynarodowa to przekaż pozdrowienia gościom. Życzymy im jak najszybszego powrotu do wolnej ojczyzny. Chwała Ukrainie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Anna_ogrodni... 14:43, 06 sty 2023


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witaj Basiu przyszłam odwiedzić Twój ogród i bardzo mnie wszystko oczarowało. Pięknie masz tez kochasz rośliny i piękno bardzo podobają mi się Twoje aranżacje roślin widać ze jest ładnie w każdym miejscu. Śliczny zadbany ogród pracowitej ogrodniczki . Basiu a te szare drewniane donice w których masz posadzone iglaki gdzie zakupiłaś ? dekoracje w domu i ogrodzie bardzo ładne kochane takie
Krasnale na schodach piękne. Ja również dekoruje z wnukami
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
basia3012 22:23, 07 sty 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Witaj Basiu przyszłam odwiedzić Twój ogród i bardzo mnie wszystko oczarowało. Pięknie masz tez kochasz rośliny i piękno bardzo podobają mi się Twoje aranżacje roślin widać ze jest ładnie w każdym miejscu. Śliczny zadbany ogród pracowitej ogrodniczki . Basiu a te szare drewniane donice w których masz posadzone iglaki gdzie zakupiłaś ? dekoracje w domu i ogrodzie bardzo ładne kochane takie
Krasnale na schodach piękne. Ja również dekoruje z wnukami
Pozdrawiam serdecznie


Aniu, dziękuję za tyle miłych słów.
Te donice kupione na Alleg..o. Nawet nie były bardzo drogie.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Anna_ogrodni... 18:08, 10 sty 2023


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Basiu Twój ogród jest piękny tak go powoli zwiedzam i widzę dużo pięknie skomponowanych nasadzeń wszystko dobrze wygląda z gustem i harmonią
A zauważyłam ze przed domem tez masz pięknie obsadzone i nisko poprzycinane co to tam rośnie? trzmielina jałowiec? fantastycznie to wygląda bardzo mi się te niskie obsadzenia podobają
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
basia3012 21:27, 11 sty 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Basiu Twój ogród jest piękny tak go powoli zwiedzam i widzę dużo pięknie skomponowanych nasadzeń wszystko dobrze wygląda z gustem i harmonią
A zauważyłam ze przed domem tez masz pięknie obsadzone i nisko poprzycinane co to tam rośnie? trzmielina jałowiec? fantastycznie to wygląda bardzo mi się te niskie obsadzenia podobają


Cieszę się Aniu, że zaglądasz. A jak jeszcze tyle miłych słów piszesz to w ogóle jestem szczęśliwa.
Aniu przy ulicy mam posadzone i cięte 1-2 razy w roku jałowce płożące. A te rabaty bliżej ulicy to trzmielina Fortune'a, też cięta podobnie jak jałowiec (może częściej) 2 razy w roku.
Pozdrawiam Aniu serdecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Anna_ogrodni... 10:04, 14 sty 2023


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Basiu pospacerowałam po Twojej ogrodzie masz ślicznie na bogato każdy kącik u Ciebie pomysłowo obsadzony i wszystko ładnie rośnie bardzo ale to bardzo ładnie masz wokół domu
pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Alija 11:21, 15 sty 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Basiu, u ciebie to zawsze wzorowy porządeczek w ogrodzie (powtarzam się, ale taka prawda), pięknie jest. Świetne ozdoby wykonane z wnuczkami, fajną mają babcię.
Pozdrawiam i życzę sukcesów z różanecznikami.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
basia3012 14:35, 16 sty 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Basiu pospacerowałam po Twojej ogrodzie masz ślicznie na bogato każdy kącik u Ciebie pomysłowo obsadzony i wszystko ładnie rośnie bardzo ale to bardzo ładnie masz wokół domu
pozdrawiam serdecznie


Dziękuję bardzo za pochwały.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 14:54, 16 sty 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Alija napisał(a)
Basiu, u ciebie to zawsze wzorowy porządeczek w ogrodzie (powtarzam się, ale taka prawda), pięknie jest. Świetne ozdoby wykonane z wnuczkami, fajną mają babcię.
Pozdrawiam i życzę sukcesów z różanecznikami.


Alu, dziękuję za wszystkie miłe słowa.
Lubię z wnukami robić różne prace. Nie zawsze chcą ale jeśli się uda to potem z efektów cieszymy się wszyscy.
Ta zima jest na razie łagodna więc rododendronom na nowym miejscu przemarznięcie raczej nie grozi. Mam nadzieję, że zadomowią się u mnie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies