Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

basia3012 22:18, 25 maj 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504


____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 22:20, 25 maj 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Jak na moje oko to większość zdjęć jest bardziej wyraźna niż dawniej. Kilka wyszło byle jak. Będę jeszcze się doskonaliła.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Magleska 05:56, 26 maj 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Basiu bardzo dobrze zrobiło Ci to szkolenie z fotografii zdjęcia jakościowo dużo lepsze ,wyrazniejsze kilka faktycznie troszkę mniej ostrych ,ale nauka nie poszła w las


Pięknie masz w ogodzie -te kwitnące rodki -szał

Życzę mocno zdrówka i niech ten tydzień w szpitalu minie szybciutko i wracaj do domku i do nas
Buziaki

Ps ciemierniki od Ciebie zaczęły ładnie nabierać ciała -jeszcze raz dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
basia3012 15:40, 26 maj 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Magleska napisał(a)
Basiu bardzo dobrze zrobiło Ci to szkolenie z fotografii zdjęcia jakościowo dużo lepsze ,wyrazniejsze kilka faktycznie troszkę mniej ostrych ,ale nauka nie poszła w las


Pięknie masz w ogodzie -te kwitnące rodki -szał

Życzę mocno zdrówka i niech ten tydzień w szpitalu minie szybciutko i wracaj do domku i do nas
Buziaki

Ps ciemierniki od Ciebie zaczęły ładnie nabierać ciała -jeszcze raz dziękuję


Dzięki Madziu za pochwały. Będę jeszcze trenowała robienie zdjęć. Mam się od kogo uczyć.
Będę myślą cały czas w domu, przy rodzinie, przy wnukach i przy Was.
Cieszę się, że ciemierniki dobrze rosną.
Pozdrawiam ciepło.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
gogo 02:23, 27 maj 2023


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Basiu, czytam, że czeka Cię szpital, życzę więc zdrowia.

Przepiękną masz wiosnę, te kwitnące lilaki, czosnki, no i rodki i azalie zachwycają mogę oglądać bez końca
Wnuk to już prawdziwy ogrodnik, bardzo dobrze wyszło mu cięcie żywopłotu, przekaż pochwały
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Alija 22:14, 27 maj 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8797
basia3012 napisał(a)






Basiu, pięknie, kwitnąco w ogrodzie, przepiękne kaliny i różaneczniki, no i to uporządkowanie w każdym zakątku,
podziwiam. Masz wspaniałego pomocnika w ogrodzie, będziesz miała wsparcie.
Zdrówka życzę dużo, dużo.
Zdjęcia rzeczywiście bardziej wyraźne, ja się na tym nie znam, ale czytałam i sama wypróbowałam, że źle wychodzą robione na mocnym słońcu. Dobra pora to na przykład godz. 17-18, tak piszą.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Adela 23:52, 27 maj 2023


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Ogród Twój, Basiu jest bardzo dorodny roślinek multum. Wkładasz bardzo dużo pracy, żeby to wszystko ogarnąć.
A Jasiu rośnie na wspaniałego ogrodnika.
Jego rówieśniczka - moja starsza wnuczka Hania, nie wykazuje takiego zainteresowania. Ale za to muszę zapewnić jej dużo miejsca do gier, stąd duża powierzchnia trawnika.
Rododendrony pięknie Ci rosną a był moment trwogi po posadzeniu.
Basiu, życzę Ci dużo zdrowia, kuruj się, bo czytam, że wybierasz się do H. I oszczędzaj się
Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego weekendu
____________________
Ela - Moja ostoja
basia3012 13:22, 28 maj 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
gogo napisał(a)
Basiu, czytam, że czeka Cię szpital, życzę więc zdrowia.

Przepiękną masz wiosnę, te kwitnące lilaki, czosnki, no i rodki i azalie zachwycają mogę oglądać bez końca
Wnuk to już prawdziwy ogrodnik, bardzo dobrze wyszło mu cięcie żywopłotu, przekaż pochwały


Dziękuję Grażynko, pochwały na pewno przekażę.
Dziękuję za pochwały ogrodu, za życzenia zdrowia. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 13:26, 28 maj 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Alija napisał(a)


Basiu, pięknie, kwitnąco w ogrodzie, przepiękne kaliny i różaneczniki, no i to uporządkowanie w każdym zakątku,
podziwiam. Masz wspaniałego pomocnika w ogrodzie, będziesz miała wsparcie.
Zdrówka życzę dużo, dużo.
Zdjęcia rzeczywiście bardziej wyraźne, ja się na tym nie znam, ale czytałam i sama wypróbowałam, że źle wychodzą robione na mocnym słońcu. Dobra pora to na przykład godz. 17-18, tak piszą.


Dziękuję Alu, chciałam uporządkować wszystko przed szpitalem. Potem nie wiem za jaki czas do niego wrócę.
Jasiu pomocnik jak ta lala. Tyle, że drogi.
Będę starała się robić zdjęcia w tych godzinach. Nie znałam takich wskazówek. Dzięki.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 13:30, 28 maj 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Adela napisał(a)
Ogród Twój, Basiu jest bardzo dorodny roślinek multum. Wkładasz bardzo dużo pracy, żeby to wszystko ogarnąć.
A Jasiu rośnie na wspaniałego ogrodnika.
Jego rówieśniczka - moja starsza wnuczka Hania, nie wykazuje takiego zainteresowania. Ale za to muszę zapewnić jej dużo miejsca do gier, stąd duża powierzchnia trawnika.
Rododendrony pięknie Ci rosną a był moment trwogi po posadzeniu.
Basiu, życzę Ci dużo zdrowia, kuruj się, bo czytam, że wybierasz się do H. I oszczędzaj się
Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego weekendu


Dziękuję Elu za pochwały.My to do gier uciekamy z ogrodu na boiska. Mamy ich w otoczeniu kilka. Tam Jasiu z siostrą grają w piłkę.
Zdrowia mam nadzieję, że wystarczy na tą kurację, na którą idę. Chociaż trochę się obawiam bo wiek już nie taki młody.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies