Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 19:08, 23 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Albo taka, z garażem w bryle? Bardziej do mnie przemawia brak tego tarasu nad garażem, zmarnowana przestrzeń, izolacja przeciwwilgociowa itd. Hmm

Niemniej chyba idę do architekta jak przejrzę kolejny tysiąc projektów bo niczego dla mnie nie ma haha

____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 19:19, 23 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Albo taki hmmm:

https://www.dobredomy.pl/projekt/blankaII/

chyba losowanie zrobię
____________________
Mój nowy ogródek
19:42, 23 cze 2018
kolejny dom bym rysowała z nimi

http://www.atectis.pl/projektydomow/

popcorn 21:22, 23 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki Justynko, napisałam do nich, Ruda Śląska, blisko
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 21:57, 23 cze 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Karolina super wieści.
Zamawiany całkowity projekt od zera to majątek wydasz. Kupuj gotowca i tak musisz taki projekt adoptować do swojej działki i musi to zrobić architekt (projektant), któremu niestety będziesz musiała zapłacić za tę adaptację. Twój projektant może odstępstwa wprowadzić do kupionego projektu za zgodą autora. Z uzyskaniem takiej zgody większego problemu nie powinno być.
Ja kupiłam projekt domu parterowego, strych czyli obecne poddasze, które widziałaś robił mi mój projektant. Trzymam kciuki, na pewno wybierzesz dobrze bo to nie jest Twój pierwszy dom
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
popcorn 22:33, 23 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jolka serio? A czytałam ostatnio że projekt od podstaw wcale nie jest taki super drogi, ciut droższy może od gotowca. Do którego poprawki i tak trzeba robić. hmmmm dałaś mi do myslenia teraz! Musze się skonsultować, zobaczymy. Coś wybiore, ale zmieniać... i tak w kółko... heh

buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 23:06, 23 cze 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
popcorn napisał(a)
Jolka serio? A czytałam ostatnio że projekt od podstaw wcale nie jest taki super drogi, ciut droższy może od gotowca. Do którego poprawki i tak trzeba robić. hmmmm dałaś mi do myslenia teraz! Musze się skonsultować, zobaczymy. Coś wybiore, ale zmieniać... i tak w kółko... heh

buziaki!!!

A wiesz, że może tak być jak piszesz, drogo z pewnością było kilka, kilkanaście lat wstecz, młodzież już wie czego się uczyć i co studiować, żeby nie tylko mieć pewną pracę ale i niezły zarobek Urosła konkurencja i dobrze, czas żeby "stary beton" zaczął się dzielić robotą
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 23:12, 23 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
popcorn napisał(a)
Fajna tak sobie myślę że jak nie znajdę niczego gotowego, a pewnie nie znajdę, to pójdę do architekta z tym co znalazłam a co jest najbliżej tego co chcę. Ta stodoła jest fajna bo piętro to tylko jeden pokój i duża antresola i pustka nad salonem z oknami połaciowymi w dachu hmmmm fajnie przestrzeń! podoba mi się garaż trochę duży i dwustanowiskowy a potrzebuję pojedynczy raczej ale miejsce na graty wtedy zostaje hmmmm

A jak te okna potem myć???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 23:26, 23 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jola - zobaczymy Dam znac

Sylwia - no o tym nie pomyślałam haha
____________________
Mój nowy ogródek
ren133 23:36, 24 cze 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Karola cieszę się że sprzedaży... A w kwestii projektu to uważam że Justyna ma rację takie indywidualne projekty teraz nie są już takie drogie...
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies