Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

UlaB 13:27, 22 cze 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
popcorn napisał(a)
Kami dzięki. No własnie. Ale ja takiej średniej nigdy nie miałam haha


Zuch dziewczyna Twoja młoda!
a były szóstki gdy byłaś w wieku córki?

Jesli moge Ci coś podpowiedzieć - jesli młoda dalej będzie szła jak burza zainteresuj się w wyższych klasach i rozważ indywidualny tok nauczania dla córki (nie ze wszystkiego - 1-2 przedmioty). U mojej córki w szkole z taką inicjatywą wychodzi dyrektor. Wszystkie dzieciaki które są laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych dostają propozycję wyboru przedmiotu, który w kolejnej klasie realizują indywidualnym programem - czytaj "idą znacznie szybciej i dalej". Podejrzewam ze nie jest to regułą, wiec warto się zainteresować samemu. Nie ma z tym wiele zachodu jesli chodzi o papierologię, a uzysk dla dziecka jest bardzo duży.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
popcorn 13:27, 22 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Stypendium naukowe za wyniki w nauce

W poniedziałek kupuję działkę. I dumam nt projektu domu.

Pierwszy który zwrócił moją uwagę. Niestety dach nie może być płaski, a taki bym chciała
do 100m2, parterowy chyba? A'la stodoła tani w budowie, nowoczesny i bez okapów (dworki odpadają), kryty blachą na rombek


____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:28, 22 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
UlaB napisał(a)


Zuch dziewczyna Twoja młoda!
a były szóstki gdy byłaś w wieku córki?

Jesli moge Ci coś podpowiedzieć - jesli młoda dalej będzie szła jak burza zainteresuj się w wyższych klasach i rozważ indywidualny tok nauczania dla córki (nie ze wszystkiego - 1-2 przedmioty). U mojej córki w szkole z taką inicjatywą wychodzi dyrektor. Wszystkie dzieciaki które są laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych dostają propozycję wyboru przedmiotu, który w kolejnej klasie realizują indywidualnym programem - czytaj "idą znacznie szybciej i dalej". Podejrzewam ze nie jest to regułą, wiec warto się zainteresować samemu. Nie ma z tym wiele zachodu jesli chodzi o papierologię, a uzysk dla dziecka jest bardzo duży.



hehe szóstki były może w ósmej klasie jak byłam? nie pamiętam. Dzięki za info, zobaczymy
____________________
Mój nowy ogródek
UlaB 13:38, 22 cze 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Ja jak zdawałam maturę pojawiła sie mozliwość otrzymania 6 z matmy za zrobienie dodatkowego zadania Pewnie z innych przedmiotów tez tak było ale ta matma mi sie wbiła w pamięć bo cała nasza klasa dostała 6 Do tej pory co roku na spotkaniu wszyscy mi dziękują że sie podzieliłam
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
sylwia_slomc... 13:55, 22 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Całkiem ciekawy projekt, sprawdź funkcjonalność w środku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 14:07, 22 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ciut za mały. Tylko jedna sypialnia. A ja potrzebuję drugą dla młodej / i tak za parę lat pójdzie na studia, ale pokój dzienny z kuchnią i 2 sypialnie jest chyba nie na wyrost.
Szukam powoli

działka:

____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 14:28, 22 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
popcorn napisał(a)
Ciut za mały. Tylko jedna sypialnia. A ja potrzebuję drugą dla młodej / i tak za parę lat pójdzie na studia, ale pokój dzienny z kuchnią i 2 sypialnie jest chyba nie na wyrost.
Szukam powoli

Jak na dom to nie na wyrost, chociaż jak sobie przypomne nasze mieszkanie w Skawinie jako dziecko.....tam był tylko pokój dzienny, malutki 11 metrów wktórym byli rodzice, a ja z bratem w takim pokoju, że jak łóżko rozłożyłaś( jedno) to już wchodziłaś w drzwiach na łóżko, łazienka z kiblem wspólna malutka i mała kuchenka....tyle, a to i tak był postep do tego jak się moi rodzice chowali U taty był jeden pokój w nim trzy łóżka dla wszystkich, i sień gdzie się gotowało, kibel na polu, do dziś na polu jest
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 14:32, 22 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sylwia, w Warszawie mieliśmy 45 metrów i to było wystarczająco
____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 16:44, 22 cze 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Na zajefajnie, że kłopot z głowy. Teraz tylko przyjemność
____________________
Z Pszenicznej...
18:16, 22 cze 2018
jak sie nazywa ten projekt ?

Karola szukaj projektu min 2 sypialnie a nawet 3 + salono-kuchnia

popatrz na taki https://www.studioatrium.pl/projekty-domow/Pliszka-iv,1314.html

(dach przeprojektujesz na wzór tego co znalazłaś)

choć ja bym widziała u ciebie waski dom pietrowy z sypialniami na górze ...przy czym góra normalna pietrowa ...nie jakies ciasne mierne poddasze i na tym dach dwuspadowy

widok widok i jeszcze raz widok ...bo nie wiesz co sie wybuduje kiedys przed tobą ...juz ci mówiłam ze nawet bym poszła w nowy trend czyl sypialnie na dole ...salon z kuchnia na górze ...z widokiem


masz czas zanajdziesz ...a najlepiej zamów u projektanta sobie ...teraz to juz wcale nie jest kosmos cenowy a bedziesz miała kompletny projekt z przyłaczmi i zagospodarowaniem terenu

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies