Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

18:17, 22 cze 2018
popcorn napisał(a)
Sylwia, w Warszawie mieliśmy 45 metrów i to było wystarczająco


myslisz ze chciałabys 45m2 teraz miec?
Nikita 01:47, 23 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola, bardzo się cieszę, że sprawa domu już zamknięta...nerwów tyle było, że aż dziw że nie wylądowałaś u nas na "specjalnym" oddziale.
Trochę szkoda, że już nie jesteś blisko... i że relacji z bazarku nie ma...ale cóż dla ciebie chyba lepiej, że zamknięty masz ten rozdział życia.

Bardzo się cieszę, że córcia "idzie" jak burza i daje sobie radę w nowej szkole. No i pogratuluj jej nagrody naukowej! Fajna sprawa takie stypendium (mój syn też dostawał tylko, że sportowe) Specjalnie dla niej słodki buziak od cioci Nikity.

Nadal trzymam kciuki...tym razem za zakup nowej działki !!! Od razu dawaj znać, czy się udało !

I na koniec. Projekt domu mi się nie podoba (jakiś taki przerysowany, tu za dużo tam za mało i ogólnie jakiś taki "ciężki"). Kiedyś pokazywałaś projekt stodoły...był super !!! Szukaj dalej ...stodoły.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 09:40, 23 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Justynko, nie nie chciałabym 45 metrów a na pewno nie w bloku
Chcę nowoczesny domek, ok 100 metrów, salon z kuchnią i 2 sypialnie. Trzy to już przesada, pusty pokój do sprzątania jest bez sensu. A gościom się rozłoży kanapę w salonie i już.

Nowoczesny domek bez okapów, kryty dachem dwuspadowym w rombek, prosta bryła na planie prostokąta, parterowy lub piętrowy tak jak mówiłaś. Widok byłby nieziemski
Może rzeczywiście na dole salon z kuchnią, łazienka, kotłownia, na górze dwie sypialnie i łazienka.

Madzia, byłam na bazarku we czwartek, a jakże i pewnie bym coś kupiła, gdybym miała miejsce w autku. Fajne donice były!
Tak cieszę się że sprawa domu prawie zamknięta. Jeszcze kwestia oczekiwania na zdjęcie hipoteki przez bank i nie tykam Mam otwarte zaproszenie u nowych właścicieli na odwiedziny - może kiedyś po drodze jadąc gdzieś lub przy okazji imprezę u Was

Dzieć sobie dobrze radzi i chyba zadowolona z mieszkania utaj. I kontakt z dziadkami - bezcenny

Zamówiłam sobie wczoraj parę katalogów z projektami, zobaczymy co przyjdzie i coś ciekawego mają. I chyba rzeczywiście stodoła fajniejsza i mniej przerysowana buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
vita 09:45, 23 cze 2018


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Karola jesteś wielka! Kibicuję wyborom i nie śpiesz się. Wiesz, co nagle...
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
popcorn 10:20, 23 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiktoria, dzięki, będzie dobrze Nie spieszę się, to wszystko i tak się wlecze jak flaki z olejem haha walczę. To chyba najważniejsze. I wierzę że będzie dobrze. Wreszcie wszystko się układa

buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:12, 23 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hm? z garażem w bryle. Ale użytkowe poddasze czyli skosy. Hmmmmm
dużo okien od południa i zachodu i zero lub niewiele od północnej granicy z sąsiadem...

____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 11:43, 23 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Fajna taka stodoła...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 12:31, 23 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Fajna tak sobie myślę że jak nie znajdę niczego gotowego, a pewnie nie znajdę, to pójdę do architekta z tym co znalazłam a co jest najbliżej tego co chcę. Ta stodoła jest fajna bo piętro to tylko jeden pokój i duża antresola i pustka nad salonem z oknami połaciowymi w dachu hmmmm fajnie przestrzeń! podoba mi się garaż trochę duży i dwustanowiskowy a potrzebuję pojedynczy raczej ale miejsce na graty wtedy zostaje hmmmm
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 16:13, 23 cze 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina jesteś wielka ale to wiesz trzymam kciuki za nowe życie i kibicuje buziaki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 18:07, 23 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu dzięki! Będzie dobrze, wierzę w to, zresztą radziłam sobie całe życie to poradzę i teraz, jest lepiej niż było więc nie mam raczej wyjścia haha

Pogoda dziwna dzisiaj, co chwilę pada, więc wertuję te projekty, upiekłam ciasto z truskawkami, zaprosiłam rodziców na obiad i za chwilę robię pierogi. A wieczorem 4h przy kompie = praca dodatkowa.

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies