Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wietrzny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wietrzny ogród

Mysza 18:01, 13 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Mago22 napisał(a)

To gdzie będziesz dosadzała brzozy? Nowa działka?


Oj nowa... dużo się dzieje po przeprowadzce.
Wątek może będzie , ale jeszcze chwilkę muszę się wstrzymać.

Doorenbosów troszkę muszę kupić (to moja miłość ogrodowa) i jeszcze bym chciała jakieś buki i może...hm sama nie wiem))))))
Tym razem ogród będzie bardziej nowoczesny, dużo trawek, ale i róże

Sylwia dobrze pisze o planowanym spotkaniu
____________________
Gosia
Mago22 12:18, 12 cze 2021


Dołączył: 28 paź 2017
Posty: 162
ajka napisał(a)
Przeczytałam cały wątek, duża działka, wietrzna, dużo traw, dużo podobieństw i chciejstw takich samych Będę czytać

Hej Ajka, nie dostawałam powiadomień i dopiero teraz weszłam na swój wątek, przepraszam, witam Cię bardzo serdecznie. Jak coś nowego wymyśle i stworzę to na pewno pokażę. Moim priorytetem jest ogród "bezobsługowy", więc choć bardzo bardzo podobają mi się bujne ogrody to no cóż zwyczajnie mam lenia Idę do Twojego ogrodu
____________________
Magda Wietrzny ogród
Mago22 12:32, 12 cze 2021


Dołączył: 28 paź 2017
Posty: 162
sylwik69 napisał(a)
Magda będziemy organizować spotkanie na rozpoczęcie sezonu w Yucce przyłączysz się?? byłoby miło termin jeszcze nie ustalony...
Sylwik przepraszam Cię , nie dostawałam powiadomień i dopiero dziś weszłam na swój wątek. Dziękuję serdecznie za zaproszenie, ale i tak bym nie skorzystała.
Przegapiłam wiosenne cięcie cisów i szukam właśnie info co dalej począć z tym fantem. Toszka zniknęła, a była nieocenioną skarbnicą wiedzy. Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Magda Wietrzny ogród
Mago22 12:35, 12 cze 2021


Dołączył: 28 paź 2017
Posty: 162
Mysza napisał(a)


Oj nowa... dużo się dzieje po przeprowadzce.
Wątek może będzie , ale jeszcze chwilkę muszę się wstrzymać.

Doorenbosów troszkę muszę kupić (to moja miłość ogrodowa) i jeszcze bym chciała jakieś buki i może...hm sama nie wiem))))))
Tym razem ogród będzie bardziej nowoczesny, dużo trawek, ale i róże

Sylwia dobrze pisze o planowanym spotkaniu

Gosiu przepraszam Cię, dopiero teraz zauważyłam nowe wpisy w moim wątku. Czekam na ten Twój nowy ogród, zapowiada się mega ciekawie Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Magda Wietrzny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies