Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

greg66 19:51, 15 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
To spójrz i powiedz co myslisz bo ja już prawie złożyłem zamówienie tylko kliknąć przelew

tiarella hybrid ninja, klosowiec summer gold i jeszcze myslę o pecherznicy.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 20:10, 15 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
greg66 napisał(a)
To spójrz i powiedz co myslisz bo ja już prawie złożyłem zamówienie tylko kliknąć przelew

tiarella hybrid ninja, klosowiec summer gold i jeszcze myslę o pecherznicy.




Grzegorz widziałam wszystkie rośliny tiarelle, klosiwca i jarzmianke
W Albamarze mają wszystko tylko nie ta tiarelle co piszesz, ale mają bardzo ładna jarzmianke Censation milano w Albamarze popatrz

Jarzmianke kup bardzo mi się podoba. Klosowiec ja bym kupiła zoltego i tiarella ma bardzo ładne ludzie a jak jeszcze się przebarwia to bardzo dobrze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Nowa12 21:24, 15 kwi 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja zamawiałam w wielu sklepach internetowych ale w Iglakach jeszcze nie. Jak zamówisz podziel się doświadczeniem . Mnie na razie podkusiło zamówić w szkółce z fatalnymi opiniami. Skontaktowałam się z nimi i Pani przekonywała mnie, że mam się nie martwić bo wybiorą mi ładne sadzonki. I tak czekam do dzisiaj na wysyłkę, którą obiecali mi 3 tygodnie temu i co tydzień zapewniają że to już . Na szczęście zamówiłam za pobraniem więc jak się nie doczekam a moja cierpliwość powoli się kończy to zrezygnuję i już
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
greg66 21:41, 15 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
No pewnie, podzielę się, dziś poszedł przelew jak nic na maila nie będzie przychodziło to pewnie w piątek już zadzwonię do nich.
Bo jestem bardzo niecierpliwy
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 21:46, 15 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Nowa12 napisał(a)
Ja zamawiałam w wielu sklepach internetowych ale w Iglakach jeszcze nie. Jak zamówisz podziel się doświadczeniem . Mnie na razie podkusiło zamówić w szkółce z fatalnymi opiniami. Skontaktowałam się z nimi i Pani przekonywała mnie, że mam się nie martwić bo wybiorą mi ładne sadzonki. I tak czekam do dzisiaj na wysyłkę, którą obiecali mi 3 tygodnie temu i co tydzień zapewniają że to już . Na szczęście zamówiłam za pobraniem więc jak się nie doczekam a moja cierpliwość powoli się kończy to zrezygnuję i już





O kochana ja czekam od 26 lutego na lilie i nasiona mieli te nasiona co chciałam. Żeby było śmieszniej sklep internetowy po drugiej strony w Wawie przy Sulejowskiej "sklep nasiona". Dzwonię i nikt nie odbiera telefonu . Dziadostwo.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 21:52, 15 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Jarzmianek nie brałem bo mają miec w mojej szkólce na miejscu pod koniec maja to se sam wybiorę
a kłosowce żółte kupowałem jesienią i czekam teraz czy wyjdą.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
sylwia_slomc... 22:20, 15 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Widzę, że zakupy idą pełną parą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElaS 22:58, 15 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
greg66 napisał(a)




Cud - miód
____________________
Malwowy ogród
Malgosik 16:00, 16 kwi 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Tawuła wczesna daje czadu. Orliki naprawdę dorodne. U mnie bida z nędzą. Nie chcą przyrastać.
____________________
Ogród na glinie
greg66 19:37, 16 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Tak, orliki mi się pierwszy raz wysiały w zeszłym roku nic przy nich nie robię i w tym są jeszcze okazalsze, poprzesadzam je moze się przyjmą.

brunery, piekne delikatne czarodziejki





____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies