Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podniebny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Podniebny ogród

myszorek 10:11, 28 lip 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
gardenarium napisał(a)
Ja też, nasza Gosia ma talent do żartów. To co Myszorek, jedziesz tam na pielenie gratis jak nas zawezwą ???

Jasne, wiesz, że ja lubie pielić, tylko u mnie mi sie znudziło trochę, jak potem sadzenia porządnego nie ma
____________________
ogród zmyślony
GabiK 10:22, 28 lip 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Możecie do mnie przyjechać popielić i nawet coś posadzić, rabaty zmienić, kanty razem zrobimy...
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
isia33 22:42, 28 lip 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Tak mało roślin, a efekt wielki. Cudnie już jest. Jak dokończysz to znów nas efekt powali na kolana
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Joanka 19:32, 29 lip 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Taki ogród na dachu to niezłe wyzwanie
No ale też i wielkie marzenie dla osób, które chciałyby mieć chociaż namiastkę ogrodu


Pięknie wyglądają hortensje z miskantami i lawendą
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 15:08, 01 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak zwykle perfekcyjnie zrobione - bardzo mi się podoba. Nie dziwię się, że żadna firma nie chciała się tego podjąć - ale do odważnych....
Super teraz jest - za kilka sezonów będzie w ogóle bajkowo jak hortensje zakryją taras
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Pszczelarnia 13:32, 04 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusiu, robota super! Jak Ty pięknie piszesz o tej robótce - tam się coś wylewa, tu coś się skoryguje, tam będzie łan i drzewa, ziemia taka a taka. Mam pytanie: a gdzie wylewa się woda, tzn. jak jest zrobione odprowadzanie wody opadowej i tej z podlewania?
Przed tymi cisami to ja bym jednak coś innego widziała, coś mi "światopoglądowo" lawenda do cisów nie pasuje ale "de gustibus non disputandum est". Ważne, że jest fajnie i klienty zadowolone!
Jejku, jak u Was wysoko w tych miastach! A co się działo na dole, jak Zdzisław spoglądał a za nim Wiesia (ukłony proszę przekazać!).
I ten fajrant - pięknie!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 13:39, 04 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Lawenda tam pasowała kolorystycznie, klientka lubi, a cisy żółte - nie chciałam jałowców, ja nie lubię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 00:26, 10 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bardzo fajne wykonanie, szczególnie "japończyka", bo w pierwszym właśnie drzewa brakuje i to liściastego u Alinki coś takiego wstawiłam http://www.futuregardens.pl/heptakodium-chinskie-unikat.html, pieknie wygląda szczególnie torebki nasienne
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 10:11, 16 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)
Danusiu, robota super! Jak Ty pięknie piszesz o tej robótce - tam się coś wylewa, tu coś się skoryguje, tam będzie łan i drzewa, ziemia taka a taka. Mam pytanie: a gdzie wylewa się woda, tzn. jak jest zrobione odprowadzanie wody opadowej i tej z podlewania?


Nie odpowiedziałam co do odprowadzania wody.
Skrzynie nie mają dna, tylko matę przeciwkorzenną. Woda odpływa do studzienki.

Takie dachy mają dobrą (co ja mówię muszą mieć idealną) hydroizolację. To taka jakby wanna, która nigdzie nie przecieka, ale musi mieć studzienki odprowadzające wszelką wodę, one są podłączone do instalacji deszczowej wieżowca i odporowadzane są do dołu, jak rynny. Muszą być drożne.

Z wykonastwem takiej hydroizolacji jest różnie Zależy jaki deweloper budował wieżowiec
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 10:15, 16 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danuś, dzięki, że pamiętałaś o pytaniu .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies