Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

tyna 20:59, 22 wrz 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
marzena napisał(a)
no faktycznie, moze warto zmienić przekonanie do tego dziurawca
ładnie sie rozrasta, tylko kolor nie jest moim ulubionym
....................................

mam tak samo z kolorem, juz wiem, dlaczego (m. in. ) tak często mnie do Twojego ogrodu ciągnie
____________________
pozdrawiam :)
marzena 21:03, 22 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Tyna, to zapraszam, zapraszam
a teraz kawałek rabaty południowej ( z najbardziej wytrzymałymi roślinami na upał, słońce i brak wody...)
____________________
marzena O....!
monteverde 21:04, 22 wrz 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marzenko ale winobluszcz ładnie Ci się pnie,mnie opada
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
tyna 21:05, 22 wrz 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Marzenka, ja ma takie same zestawienia kolorystyczne!!!
teraz to na zdjęciu z rozchodnikiem widać ewidentnie, no i wszystko jasne.....
____________________
pozdrawiam :)
marzena 21:23, 22 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ania, jeszcze będzie Ci rósł a jaka ma podporę ? mnie pierwsze rośliny przemarzły, następne okrywałam, no i poszło...
Tyna, no to mamy widać podobne gusty zaraz muszę zaglądnąć do Ciebie !
____________________
marzena O....!
marzena 22:00, 22 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
mam pytanie...
kupiłam wczoraj tę roślinę - sprzedawczyni powiedziała, ze to 'patyczak' , znalazłam już w necie trochę informacji na jej temat... wiem, ze nazywa się Calocephalus brownii - no i znalazłam sprzeczne treści na temat: czy może zimować w glebie czy jednak trzeba ja zabrać do pomieszczenia o wyższej temp
Czy znacie te roślinę , no i jak z nią postępować w zimie ?
____________________
marzena O....!
tyna 22:04, 22 wrz 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
w tym sezonie widziałam ją pierwszy raz w takiej dość szerokiej sprzedaży, poczekam tez na informacje od praktyków-ogródników
____________________
pozdrawiam :)
an_tre 22:04, 22 wrz 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
marzena napisał(a)
mam pytanie...
kupiłam wczoraj te roślinę - sprzedawczyni powiedziała, ze to 'patyczak' , znalazłam już w necie trochę informacji na jej temat... wiem, ze nazywa się Calocephalus brownii - no i znalazłam sprzeczne treści na temat: czy może zimować w glebie czy jednak trzeba ja zabrać do pomieszczenia o wyższej temp
Czy znacie te roślinę , no i jak z nią postępować w zimie ?



takiego patyczaka widziałam w wiszącej donicy jako ozdoba w restauracji w Zieleńcu, myślę, że jest to roślina ciepłolubna i powinna zimować w pomieszczeniu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Richie 23:52, 22 wrz 2011


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
marzena napisał(a)
mam pytanie...
kupiłam wczoraj tę roślinę - sprzedawczyni powiedziała, ze to 'patyczak' , znalazłam już w necie trochę informacji na jej temat... wiem, ze nazywa się Calocephalus brownii - no i znalazłam sprzeczne treści na temat: czy może zimować w glebie czy jednak trzeba ja zabrać do pomieszczenia o wyższej temp
Czy znacie te roślinę , no i jak z nią postępować w zimie ?


Miałem w gruncie - nie przezimowała

Marzenko pytasz u Tyny o róże a w pobliżu są 2 szkółki - w Nowodworzu i Skrzyszowie
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
olga_szopa 00:03, 23 wrz 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600

a teraz kawałek rabaty południowej ( z najbardziej wytrzymałymi roślinami na upał, słońce i brak wody...)


Ależ ślicznie
____________________
Zakątek Olgi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies