Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

marzena 00:01, 20 lip 2016


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
no, wiadomo, każda/y lubi swój ogród, inaczej nie spędzałybyśmy/liśmy tylu godzin na mało interesujących ( dla większości ) pracach...
ale oczywiscie zawsze chciałoby się lepiej/ładniej itp, nie zawsze się to udaje i właściciel/-ka najlepiej wie o różnych drobnych czy większych niedociągnięciach...ja mam ich sporo, bo przy moim ogromnym ogrodzie nie daję często rady ze wszystkim... ale nie będę tego wskazywać

kilka ujęć ( wszystko z deszczowej aury) jakby trochę innych...




____________________
marzena O....!
marzena 00:19, 20 lip 2016


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
i jeszcze fotki z hortensjami 'wyprodukowanymi' przez siebie...

teraz 4 hortki ogrodowe, które ukorzeniły się przy roślinie matecznej w ubiegłym roku, odcięłam je i posadziłam najpierw na rabacie angielskiej ( nie zakwitły w ubiegłym roku) a na tę wiosnę zmieniłam im miejscówkę i ładnie rosną i kwitną - wytworzyły już fajne krzaczki



mam także hortki limki, ktore prowadziłam z patyczków od tej wiosny wg przepisu Irenki/Milki i cieszę się, bo rosną i niektóre mają zawiązki kwiatów



i jeszcze jeżówka Honeydew o pięknej limonkowej barwie, nieźle rośnie, a kupiłam ją w szkółce rozpropagowanej przez Mala_Mi czyli u Pana Bylinowego
w ubiegłym roku wracając od Ani

____________________
marzena O....!
ZieloneWrota 07:24, 20 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Witaj, z samego rana takie widoki dziękuję , my kobiety tak mamy lubimy zmiany , limki super się przyjęły a i jeżówki cudowne . Pozdrawiam
____________________
Agataod początku
kamila66 07:27, 20 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Jeżówka limonkowa śliczna Słup w tym roku przypomina mi ptaka
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
sylwia_slomc... 09:43, 20 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Masz piękny klimatyczny i od razu rozpoznawalny przez swą wyjątkowość ogród.
Przy takim areale ciężko o zadbany ogród, a Tobie się to udaje , choć nie mam pojęcia jak to robisz , u mnie trawa nie skoszona bo ciągle lało.Warzywnik zarasta bo się wejść nie da tak mokro.
Dzisiaj będzie zamiana eM może coś skosi, a ja idę tynkować piwnicę bo sufit mi z pierwszego zrobił
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 13:42, 20 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Foty podeszczowe też piękne, bardzo angielski masz już ogród, najbardziej lubię te obrazy w szerszym kadrze...jeżówka potwierdzam bardzo ładna i gratuluję własnych hortensji
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 13:21, 21 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
marzena napisał(a)
no, wiadomo, każda/y lubi swój ogród, inaczej nie spędzałybyśmy/liśmy tylu godzin na mało interesujących ( dla większości ) pracach...
ale oczywiscie zawsze chciałoby się lepiej/ładniej itp, nie zawsze się to udaje i właściciel/-ka najlepiej wie o różnych drobnych czy większych niedociągnięciach...ja mam ich sporo, bo przy moim ogromnym ogrodzie nie daję często rady ze wszystkim... ale nie będę tego wskazywać

kilka ujęć ( wszystko z deszczowej aury) jakby trochę innych...





Dokładnie jest tak jak piszesz, u mnie przynajmniej...
Pięknie, ale nie mogę się nadziwić metasekwoi, wielka jest. Kule tez robią ogromne wrażenie i tylna ściana z roślin
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:23, 21 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
marzena napisał(a)
i jeszcze fotki z hortensjami 'wyprodukowanymi' przez siebie...

teraz 4 hortki ogrodowe, które ukorzeniły się przy roślinie matecznej w ubiegłym roku, odcięłam je i posadziłam najpierw na rabacie angielskiej ( nie zakwitły w ubiegłym roku) a na tę wiosnę zmieniłam im miejscówkę i ładnie rosną i kwitną - wytworzyły już fajne krzaczki



mam także hortki limki, ktore prowadziłam z patyczków od tej wiosny wg przepisu Irenki/Milki i cieszę się, bo rosną i niektóre mają zawiązki kwiatów



i jeszcze jeżówka Honeydew o pięknej limonkowej barwie, nieźle rośnie, a kupiłam ją w szkółce rozpropagowanej przez Mala_Mi czyli u Pana Bylinowego
w ubiegłym roku wracając od Ani


Ogromny sukces z 2 rodzajami hortensji. Jeżówka piękna.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 07:00, 22 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzenko cudne zdjęcia pokazujesz i te góry w tle....
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
mira 22:31, 22 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Nie tylko bylinową podziwiam cały ogród, a hortki ogrodowe masz przepiękne

moja jeżówka kupiona wtedy kiepska jest

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies