Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

ell 06:37, 19 paź 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Cześć Marzenko!
U Ciebie zawsze można coś ciekawego znaleźć. Spodobala mi sie bardzo trawa przebarwiona na bordo. Czy to red baron?
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Basiaw 07:27, 19 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Richie napisał(a)
Klony okrywaj przed pierwszymi mrozami


Richie, masz na myśli solidne mrozy? U wszystkich już chyba po pierwszych przymrozkach, ale na okrywanie moim zdaniem za szybko, no i chyba drzewo musi wszystkie liście zgubić zanim ubranko dostanie.
Klony będę zabezpieczać pierwszy raz, w poprzednich latach zabezpieczaliśmy morelę a nawet młodziutkie brzozy, ale robilismy to w listopadzie jak już temperatury były stale minusowe.
____________________
Nasz mały, zielony świat
abiko 15:24, 19 paź 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
marzena napisał(a)
a jednak już jesień...

i budleje

Marzenko, śliczny ogród, i ta ławeczka Wiedziałam, że gdzieś u Ciebie widziałam budleję. Co z nią zrobić na zimę? Ktoś tu pisał, że ściąć. Okrywać, nie? Kwitła mi pięknie w tym roku, szkoda byłoby gdyby mi przemarzła.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
marzena 18:47, 19 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Basiu - dziękuję i zapraszam jeszcze...
Ola - no, to fajnie, ze jest lepiej... a, już pogłaskałam ...
Ela - miło , ta trawa to rozplenica Rubrum, już zabezpieczona na zimę, a Red baron tez mam, ale chyba nie robiłam jej fotek, bo dopiero niedawno kupiłam...
Basia - Richie wyjaśnił jak/kiedy okrywać w swoim wątku
Abiko - witam miło oczywiscie okrywać budleję... kopczyk z kory trzeba zrobić... ale i tak może przemarznąć- jednak nie przejmuj się tym ewentualnie, bo potem odbija od korzeni i ładnie rośnie...
można troche przyciąć jesienią, ale na wiosnę koniecznie - i zostawić ok 30 cm pędów, będą ładnie rosły, kwitną na pędach tegorocznych
____________________
marzena O....!
shrekol 19:13, 19 paź 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Marzenko jesień u Ciebie pełną gębą i te widoki ehhhhhh, korzystam z rad z twojego wątku odnośnie kloników w końcu 6 ich nazbierałem
____________________
Bogdzia 21:33, 19 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Byłam już u Ciebie ale przed zarejestrowaniem więc nie nie zostawiałam śladu. W zachwyt wprowadził mnie trawiasty taras.Cudny, a pomysł fantastyczny .Widoki też niecodzienne.Pozostałe pomysły też fajne i oryginalne np warzywnik.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 17:58, 20 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Bożenko, bardzo miło mi, ze tak oceniasz to, co widziałaś u mnie...
ja natomiast podziwiam Twój ogród rododendronowy wraz z fauną, która go odwiedza... ale wiesz już o tym...
____________________
marzena O....!
marzena 18:27, 20 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
takie widoki dzisiaj...

a to drugi z ostatnio kupionych klonów palmowych (a pies jakby pozował... ), a w warzywniku jeszcze dość zielono...
____________________
marzena O....!
shrekol 19:50, 20 paź 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Ehhh jak fajnie mieć takie widoki!!!!!!!!!!!! a nie domy
____________________
marzena 23:01, 20 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
shrekol napisał(a)
Ehhh jak fajnie mieć takie widoki!!!!!!!!!!!! a nie domy

no tak
ale juz nie będę się rozpisywać... jednak zawsze jest 'cos za coś'
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies