Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

an_tre 22:36, 14 paź 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
bogumila_bienko napisał(a)
Pięknie obsadzony! Ładne zestawienie.


Marzenko te kamienne mury i murki fascynują mnie dla mnie coś nieosiągalnego pięknie prezentują się z pnączami
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Sebek 20:44, 15 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aniu - bo u Was równiny, a u nas pagórki


Ale powojniki zachwycające
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
marzena 20:55, 15 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
o właśnie ! Sebek wyjaśnił
no, jakoś się udały te powojniki...
Haniu, powojniki nie chorowały, na szczęście ale wciąż podlewałam je obawiając się, ze mi wyschną przy nagrzanym latem murze, dodatkowo umieściłam za nimi bluszcz... i mimo pd-wsch wystawy zaczął rosnąć i piąć się po tych gorących kamieniach w murze... no, trzmielinom tez było tam raczej nieźle...
myślę, ze może w przyszłym roku te rośliny bardziej obrosną mur...
____________________
marzena O....!
Joku 21:41, 15 paź 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12179
Też mi się bardzo ten mur podoba. Pagórków też u mnie trochę jest. Pewnie dlatego tak lubię góry.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
olga_szopa 12:52, 17 paź 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Marzenko ,ale ja jestem zaskoczona tym co widzę. Naprawdę urzekający zakątek z ławeczką i trawami, aż dziwne jak ładnie przebarwiła się Twoja hortensja ,no a te piękne powojniki przy tym przecudnym murku,znowu mnie zaskoczyły swoją urodą
Marzenko ,jeśli możesz to pokaż coś brzydkiego, żebym nie musiała tak cukrować ,bo przy każdym słodkim zdaniu tyję kilogram PIĘKNIE,PIĘKNIE,PIĘKNIE
____________________
Zakątek Olgi
Pszczelarnia 13:44, 17 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Tak, rozpoznawał szczyty i granie. Wieczorem napiszę dokładnie co widział (musi mi powtórzyć). Ale on zna Tatry lepiej od naszych Sudetów Wschodnich. Co ja miałam rzec ...?
Acha, pięknie (ale głupio się powtarzać).
Ja bym rubrum nie dzieliła, tylko całą zabrała na zimowanie do domu. Bo raz może się uda jej przezimwać na zewnątrz - potem w kolejnych sezonach zapomnisz i nie będzie. Ja tak miałam i teraz staram się pamiętać (u mnie to był Red Baron), rubrum od razu wymarzło (nawet pod śniegiem).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Niage 20:29, 17 paź 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Ładnie prezentują się powojniki pod kamiennym murkiem i, o dziwo, ten gorący mur im nie przeszkadza Coraz piękniej przy murku.
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
marzena 20:55, 17 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
olga_szopa napisał(a)

Marzenko ,jeśli możesz to pokaż coś brzydkiego, żebym nie musiała tak cukrować ,bo przy każdym słodkim zdaniu tyję kilogram PIĘKNIE,PIĘKNIE,PIĘKNIE

Ola, no, mam trochę nieciekawych miejsc... ale trzymam je dla siebie
a zresztą... każdej/-emu co innego się podoba...
no, to już nie tyj przeze mnie... ale dziękuję za te miłe słowa
____________________
marzena O....!
Martek 20:59, 17 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
marzena napisał(a)


Marzenko ,jeśli możesz to pokaż coś brzydkiego, żebym nie musiała tak cukrować ,bo przy każdym słodkim zdaniu tyję kilogram PIĘKNIE,PIĘKNIE,PIĘKNIE

Ola, no, mam trochę nieciekawych miejsc... ale trzymam je dla siebie
a zresztą... każdej/-emu co innego się podoba...
no, to już nie tyj przeze mnie... ale dziękuję za te miłe słowa

Marzenko chyba trzeba otworzyć wątek dla nieciekawych miejsc bo czasami ,aż mdli od tych zachwytów ,ciebie nie ?))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 21:00, 17 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Pokazuj miejsca tajemnicze,"nieprzypudrowane"
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies