Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony ogród

Syla 22:59, 22 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A tak w ogóle to się grzecznie przywitam i życzę powodzenia w realizowaniu projektu . Z wcześniejszym założeniem jest o wiele łatwiej bo już tak głowa nie boli od tego ciągłego myślenia , co , gdzie i czy dobrze pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
lenka 00:21, 23 paź 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
O! kolejny projekt Danusi!

Witaj Asik Bardzo jestem ciekawa realizacji. Na pewno będę podglądać
Pozdrawiam i życzę powodzenia
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Sebek 10:24, 23 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)

Powiem Wam, że na początku myślałem, że projekt kosztuje o wiele wiele więcej, na szczęście Sylwia mnie uświadomiła, że tak nie jest


Tzn ile myślałeś ..... ??? Bo chyba nie usłyszałeś dokładnie


Myślałem, że dwa, trzy razy tyle

I dokładnie usłyszałem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Wieloszka 09:24, 24 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj Asik,
Projekt Danusi + Twój zapał=100% sukcesu - naprawdę mocno w to wierzę i trzymam kciuki!!! A od wiosny czekam - tak jak wszyscy ogrodowiskomaniacy - na fotki z realizacji Twojego ogrodu marzeń
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Gardenarium 09:39, 24 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)


Powiem Wam, że na początku myślałem, że projekt kosztuje o wiele wiele więcej, na szczęście Sylwia mnie uświadomiła, że tak nie jest


Tzn ile myślałeś ..... ??? Bo chyba nie usłyszałeś dokładnie


Myślałem, że dwa, trzy razy tyle

I dokładnie usłyszałem


Ceny projektów wahają się od 1zł do 3 zł za m2 ogrodu.
Zależy to od renomy firmy, jej umiejętności.
Niektórzy doliczają sobie za projekt nawadniania i oświetlenia, wizualizacje, rysunki techniczne detali itp.

Nie jest to tajemnica, a projekt ogrodu około 1000 m2 może kosztować do 1.000 do 3.500 zł.
Wielkie, hektarowe realizacje wycenia się już indywidualnie.

Problemem jest komu powierzyć wykonanie projektu, przecież są osoby u nas na forum które już mają projekty po 1.500... ale w koszu i zaczynają od nowa.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anka 09:52, 24 paź 2011

Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 127
Problemem jest komu powierzyć wykonanie projektu, przecież są osoby u nas na forum które już mają projekty po 1.500... ale w koszu i zaczynają od nowa.


no właśnie podstawa to od razu trafić na odpowiednią firmę.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1060-ogrodek-do-przerobek
Sebek 21:53, 24 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No właśnie trudno jest trafić na dobrą firmę, dlatego trzeba rozsławiać ogrodowisko i gardenarium, żeby było więcej pięknych ogrodów i żeby Anglicy do nas przyjeżdżali a nie odwrotnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Asik 17:36, 14 lis 2011


Dołączył: 15 sie 2011
Posty: 204
Dawno mnie tu nie było! A tu taka dyskusja! Naprawdę warto powierzyć ogród Danusi, i wcale się nie podlizuję! Nikomu innemu bym nie zaufała i żadne projekty nie zrobiły na mnie tak pozytywnego wrażenia.
Musiałam troszkę zająć sie wykańczaniem domu, troszkę się poszkoliłam w zawodzie, ale już po wszystkim!
Mąż podrównał teren w ogrodzie, niestety spad był tak duży, że powstała skarpa i coś trzeba będzie zminić w projekcie .
Może niewiele, ale z Waszą pomocą na pewno będzie OK. Muszę porobić trochę zdjęć.
Posadziłam też miłarząb (w/g projektu, oczywiście) - cieszę się jak dziecko, choć to same łyse gałązki!
A teraz lecę poodwiedzać Wasze wątki, bo mam sporo zaległości.
____________________
Asik - Wymarzony ogród
hanka_andrus 17:43, 14 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Hej,Asik! Same pozytywy!Ład w domu,i prawie już w ogrodzie, a i podszkolona wróciłaś!Gratuluję!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
siaaska 18:10, 14 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Asiu, moja imienniczko już nie mogę się doczekać wiosny, kiedy rozpoczniesz nasadzenia według projektu Danusi
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies