Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - co dalej?

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - co dalej?

Niage 21:28, 01 wrz 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Bardzo elegancki, piękny i zadbany ogród Wszystko z klasą, a altana z takim wyposażeniem super sprawa
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
ewaglen 22:06, 01 wrz 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719


Oto mój grill - drzwiczku środkowe, wędzarka - drzwiczki po lewej i kuchnia.po prawej.

Na dole trzy wnęki. Planujemy tam drewniane skrzyneczki robione na miarę, by rupieci nie było widać.
Pod sufitem widoczna jest biała plandeka robiona na miarę. Na zimę ją spuszczamy. Nie podoba nam się to że ją widać. Planujemy tak wykończyć drewnem żeby można było ją ukryć. Narazie do końca nie wiemy jak
____________________
Mój ogród - co dalej?
kaisog1 22:15, 01 wrz 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Dzięki za zdjęcia Fajne rozwiązanie Chociaż zastanawiam sie czy wędzarka sprawdzi się....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Matka 22:19, 01 wrz 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Muszę pokazać M marzy nam się własna wędzarnai-i z kończyć z mięchem i wędliną kupowaną w sklepie-taka na której po 2 dniach można się źlizgać na łyżwach...co tam łyżwach, tępę podeszwy sobie poradzą!nie ma to jak własna wędlinka, wędzona rybka, kiełbaska podwędzana....mniamo
____________________
U Matki
Sebek 22:39, 01 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Super, wszystko pięknie wykończone i zadbane
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
zbigniew_gazda 23:07, 01 wrz 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Ogród Ewo czyściutki i pięknie urządzony a rady Danusi bezcenne. Chciałbym kiedyś usiąść przy stole w altance i zjeść pęto swojskiej kiełbasy .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ewaglen 23:20, 01 wrz 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Tak było w czerwcu:

Trawa jeszcze dziurawa.

Niezawodna lawenda, a za nią krzewuszka cudowna.





____________________
Mój ogród - co dalej?
Sebek 23:35, 01 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pięknie, widzę, że masz konsekwentnie dobrane barwy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
aniusiatr 23:39, 01 wrz 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Ewo chylę czoła - bardzo ładny i zadbany ogród. Widzę, że przeszłaś w tym sezonie wielki bałagan tak jak ja związany z pracami brukarskimi. Ale jak widać można sobie szybko z tym wszystkim poradzić, że śladu nie ma.
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
ewaglen 21:59, 03 wrz 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Basiaw napisał(a)

Niestety,to nie jest mój ogródek.......u mnie znajdziesz wszystko,róże,nagietki,maliny i zielicho!


Haniu, jakbyś o moim ogródku mówiła

Ewo, masz bardzo ładny ogród, teraz tylko leżaczek, gazetka i cieszyć się efektami wykonanej pracy.
Tak jak piszą dziewczyny, mozna kolorków trochę dorzucić, ale jest naprawdę ładnie i tak wszystko zadbane.
Gratuluję!


Dziękuję za sugestie. Zapewne dorzucę kolorów, ale już raczej nie tego lata W tym roku za wiele kasy wydałam na roboty ogrodowe
Co prawda myślałam o donicach z chryzantemami, wybrałam się nawet na zakupy, ale dzisiaj w sklepie ogrodniczym nic mi się nie podobało. Myślałam o fioletach, ciemnych różach, a tu jak na złość sprzedawali same żółte i rude.
____________________
Mój ogród - co dalej?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies