Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - co dalej?

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - co dalej?

ewaglen 20:09, 09 lis 2013


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719




____________________
Mój ogród - co dalej?
ewaglen 20:17, 09 lis 2013


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719




____________________
Mój ogród - co dalej?
ewaglen 10:35, 10 lis 2013


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719








____________________
Mój ogród - co dalej?
Viola 12:06, 10 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Czy to jałowiec hortsman tak łapki wyciąga nad kosodrzewiną, czy gatunki pomyliłam? Dopiero niedawno zaczęłam rozróżniac tuje szmaragd od brabantów. Ale szybko nadrabiam zaległości. Masz wzorcowy ogród i piękny dom. Bardzo klimatyczne te zdjęcia jesienne, cudowne berberysy.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
ewaglen 14:12, 10 lis 2013


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Nie pomylilaś To horstman.

____________________
Mój ogród - co dalej?
jambosana 18:58, 10 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
ewaglen napisał(a)
Trafilaś Jolu Jest regularnie cięty.


Mnie też się podoba. Ja też mam 2 repandes koło siebie i zaczynają się robić brzydkie, takie wyciągnięte i opanowywać rabatę. Na wiosnę czeka je zatem ostre cięcie. Podpowiedz proszę ile razy na sezon je tniesz. Moje sadzone w 2009r., nigdy nie cięte.

Ogród jesienny piękny !
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
ewaglen 20:24, 11 lis 2013


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Z reguły dwa razy w sezonie - w marcu, kwietniu i na początku sierpnia.






____________________
Mój ogród - co dalej?
Nikita 14:23, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Witaj, Ewo. Przeszłam się rano po twoim ogrodzie i bardzo mi się podobało to co zobaczyłam. Masz piękny ogród, taki poukładany, grzeczniutki i pachnący – tylko pozazdrościć. Cudne rośliny, śliczne kompozycje, esencja elegancji - zupełnie inna bajka niż mój „szmaragdowy misz-masz”. Oj będę ja do ciebie zaglądać, oj będę!
Widziałam, że masz buka Tricolor – po prostu zakochałam się w nim – miłość od pierwszego wejrzenia. Muszę go mieć! I te strzyżone formy przed domem też super! Co to za iglaczki? No i zazdrośnie spoglądam w stronę altany (u mnie w odległych planach – ale na pewno będzie, na razie jest tylko namiot ogrodowy) Pozdrawiam cieplutko, gratuluję pięknego ogrodu, będę wpadać znienacka od czasu do czasu.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
jola54 00:05, 10 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Ewo!
Pospacerowałam dzisiaj znowu po Twoim ogrodzie, bo już wiosna niedługo,a ja mam w swoim ogródku jeszsze nie wiele nasadzen. Dlatego chciałam Cie zapytać, gdzie kupiłaś takie piekne zdrowe i szlchetne odmiany drzew krzewów i kwiatów. Ja nie znam w Chełmie miejsc gdzie się takie rosliny kupuje, bo jak dotad nie interesowałam sie ogrodem a wszystko zaczynam od poczatku. Z niektórych Twoich kompozycji chętnie skorzystam , jeśki pozwolisz, bo ja jestem wzrokowcem i sama nie potrafię jeszcze z jednego względu, - nie znam sie na roślinach. Wiem tylko jakie już mam i jekie bym chciała mieć, patrząc na Twój ogród.
W poprzednim poscie pisałaś, że masz wrażliwą duszę i zmysł w komponowaniu, a to się nazywa talen.Każdy go ma, tylko nie każdy ma odwagę sprubować. Ja ze swojej strony chciałabym zachęcić Cię do malarstwa.Cały warsztad jaki posiadam przekarzę Tobie, bo widziałam fotografie twojego ogrodu i tak skomponowany kadr, jest niczym innym jak sztuką fotografii,młodsząsiostrą malarstwa.Jeś to twoje marzenie, to ja już go widzę jak stoisz w ogrodzie przy sztalugach i malujesz co Ci w duszy gra!..Chcesz sprubować?...pomogę.....i zabiorę Cie na wystawę do Chełma do "Pasji", gdzie należę.
Pozdrawiam z Nowym Rokiem, życząc spełnienia marzeń i weny w rozwijaniu talentu. Jolanta
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Tusiala 07:57, 10 sty 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Taki śliczny ogród a właścicielka tak mało i tak rzadko go pokazuje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies