Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

zawitka 08:33, 18 kwi 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050


Wspomnienie lata.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 09:31, 20 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
zawitka napisał(a)



Tak podniosły się i cczekam na kwiaty z utęsknieniem .kupiłam mieczyki tanio mają już korzenie i szkoda mi ich więc jako ryzykantka wsadziłam je .Zobaczymy jak bedzie?????




Takie były w 2018 roku.




U mnie tulipany w tym roku nie za bardzo co chwilę podmrażane. Co się podniosą to za 2 dni znowu przymrozek. Jeszcze nigdy nie miałam tak niskich tulipanów. Van ejki różowe piękne tulipany w tym roku kolor wyblakły muśnięty przymrozkiem.
Na dodatek mam dużo zagryzionych przez nornice co przyjadę to wyciągam zielone liście bez cebul. Posadziłam w rzędy i teraz mam. Trzeba tylko w koszach.

Zawitka pamiętaj o chryzantemach dla mnie. Rozsadz jak będziesz mogła do donic. Jak czas będzie sprzyjający to przyjade. Hania mówiła o jezowkach dla ciebie to odbiorę od niej i przywiozę. Jeszcze dla mnie nie przyjechały to czekam.

Pozdrawiam życzę zdrowia.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 07:11, 21 kwi 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
ElzbietaFranka napisał(a)




U mnie tulipany w tym roku nie za bardzo co chwilę podmrażane. Co się podniosą to za 2 dni znowu przymrozek. Jeszcze nigdy nie miałam tak niskich tulipanów. Van ejki różowe piękne tulipany w tym roku kolor wyblakły muśnięty przymrozkiem.
Na dodatek mam dużo zagryzionych przez nornice co przyjadę to wyciągam zielone liście bez cebul. Posadziłam w rzędy i teraz mam. Trzeba tylko w koszach.

Zawitka pamiętaj o chryzantemach dla mnie. Rozsadz jak będziesz mogła do donic. Jak czas będzie sprzyjający to przyjade. Hania mówiła o jezowkach dla ciebie to odbiorę od niej i przywiozę. Jeszcze dla mnie nie przyjechały to czekam.

Pozdrawiam życzę zdrowia.



Oj jak dobrze ze mi przypomniałaś o chryzantemach muszę je wwyciągnąc spod płota na słoneczko żeby poszły do góry Dobrze zaraz kartki przygotuję bo jeszcze ktoś chciał muszę sprawdzić.Przygotuję ci wszystkie co mam . Tulipy masz rację tylko w koszch albo w doniczkach bo znikają cebule.Nie martw się jeżówki może ja zgwałcę córkę to ze mną pojedzie ale jak będę zdrowa bo nerwica mi nie daje spokoju zaatakowała mi serce i skacze kiedy i jak chce a ja wtedy jestem ledwie żywa.Pozdrawiam "d"d Zobacz ja też takie mam korzeń i kwiat."d"d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
anabuko1 07:16, 21 kwi 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
zawitka napisał(a)



Tak podniosły się i cczekam na kwiaty z utęsknieniem .kupiłam mieczyki tanio mają już korzenie i szkoda mi ich więc jako ryzykantka wsadziłam je .Zobaczymy jak bedzie?????




Takie były w 2018 roku.

Piękne tulipanki.
U mnie jakoś skąpią w kwitnieniu.
Ja mieczyki też już poosadzam
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 07:21, 21 kwi 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050


Już zaczynają spektakl.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kasya 07:24, 21 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41861
co to za rododendron taki wczesny ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
zawitka 08:39, 22 kwi 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
anabuko1 napisał(a)

Piękne tulipanki.
U mnie jakoś skąpią w kwitnieniu.
Ja mieczyki też już poosadzam
Pozdrawiam cieplutko


Ja podlewam to może dlatego ładnie rosna ---mam ich w tym roku nie duzo.Lecę do Ciebie zobaczyć.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:42, 22 kwi 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Kasya napisał(a)
co to za rododendron taki wczesny ?



To Eskimo Kwitnie jako pierwszy.Do tej pory jakoś nie bardzo chciał kwitnąc siedział taki i nie bardzo wiedział co robić Miał jeden albo 2 kwiaty.Przez rewolucję przesadziłam dziada i zagroziłam że to jego ostani rok i to miejsce mu chyba odpowiada .czekam na kwiaty bo bedzie piękny .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:27, 25 kwi 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050



Dla Eli. ta czerwona jest taka kulista niska do 50 cm.Sprawdzaj to będę Ci wstawiać je . To Cherry Red.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 08:27, 25 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Wstawiaj napisałam na priv. Zrób sadzonki ze wszystkich jakie masz.
Widzę, że obok rośnie chery Brendy może masz zasiana. Tak mi się podoba miałam w tym roku wysiać i jechać do Merlina do Piaseczna ale porobiło się i nie pojechałam.
O to nie dobrze z tą nerwica. Szanuj się odpoczywaj.

Zawitka wieczorem więcej napiszę.

Życzę zdrowia
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies