Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

hanka_andrus 09:24, 13 lut 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Śniegu nie zazdroszczę, lepiej niech już nie zalega na dłużej!

A za domowe przesadzanie mi się nie chce zabierać. POgoda za oknem mi się z błotkiem kojarzy i z kałużami . Nawet pies na spacer się nie wybiera.

Zdrowia życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 08:29, 14 lut 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
hanka_andrus napisał(a)
Śniegu nie zazdroszczę, lepiej niech już nie zalega na dłużej!

A za domowe przesadzanie mi się nie chce zabierać. POgoda za oknem mi się z błotkiem kojarzy i z kałużami . Nawet pies na spacer się nie wybiera.

Zdrowia życzę.


Czekamy na te cieplejsze dni idą idą ale bardzo powoli.Słoneczka życzę to i piesio chętniej na spacer poleci."d"d"d


____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 11:49, 14 lut 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
O Zawitka a co ciebie tak naszło nowy watek. To fakt, lepiej mniej stron przekręcać. Już się rwiesz do roboty ogrodowej?

Wczoraj trochę popadało ale już śladu nie ma i dobrze bliżej wiosny.
Ma być ładnie to trochę trzeba zrobić na działce. U mnie było. Tydzień temu cięcie więc w sobotę mielenie będzie. Mam na działce sucho to można już tam coś robić. Ale specjalnie się nie palimy niech ziemia jeszcze odpoczywa.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 08:39, 15 lut 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
ElzbietaFranka napisał(a)
O Zawitka a co ciebie tak naszło nowy watek. To fakt, lepiej mniej stron przekręcać. Już się rwiesz do roboty ogrodowej?

Wczoraj trochę popadało ale już śladu nie ma i dobrze bliżej wiosny.
Ma być ładnie to trochę trzeba zrobić na działce. U mnie było. Tydzień temu cięcie więc w sobotę mielenie będzie. Mam na działce sucho to można już tam coś robić. Ale specjalnie się nie palimy niech ziemia jeszcze odpoczywa.


A no naszło bo jak chcesz coś znależś to trza przewalać stroni i przewalać ,


Dziś tnę swoje drzewka nie mam ich dużo ale robotę trzeba zrobić .Mam ochotę już na buksy ale nie mam siły bo od czasu do czasu choroba nie daje mi spokoju .u mnie ziemia miękka i powoli biorę się ale powoli ha ha .



Kwiatuch dla Ciebie!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
inka74 09:40, 15 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Nowy wątek i od razu plany na zmiany. Zaznaczam i macham
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anabuko1 09:24, 16 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Już ogrodowo pracujesz ? Szybka jesteś.
Ale po malu uważaj i szanuj zdrówko.
Azalia piękne.
Już coraz bliżej do żywych takich widoków
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 07:59, 17 lut 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
inka74 napisał(a)
Nowy wątek i od razu plany na zmiany. Zaznaczam i macham


Planów to trochę jest ale ...... i właśnie to ale !!!!!!Zapraszam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:18, 17 lut 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
anabuko1 napisał(a)
Już ogrodowo pracujesz ? Szybka jesteś.
Ale po malu uważaj i szanuj zdrówko.
Azalia piękne.
Już coraz bliżej do żywych takich widoków


Coś pomalutku trzeba grzebać żeby zdązyć z robotą .Ja któryś rok z rzędu zaczynam od lutego ..dziś piękna pogoda można przyjrzeć się co gdzie wychodzi
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
yolka 18:36, 18 lut 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Przybiegłam dać znać, że dyliżans z nasionkami rurkowego kosmosu mocno spóźniony w końcu wyruszył, a tu nawy wątek i nowe plany, zaznaczam.
Wysiej prosto do gruntu, chyba w kwietniu najlepiej, nie wiem, moje same się sieją
Czy trawę czas zacząć siać?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
zawitka 18:55, 18 lut 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
yolka napisał(a)
Przybiegłam dać znać, że dyliżans z nasionkami rurkowego kosmosu mocno spóźniony w końcu wyruszył, a tu nawy wątek i nowe plany, zaznaczam.
Wysiej prosto do gruntu, chyba w kwietniu najlepiej, nie wiem, moje same się sieją
Czy trawę czas zacząć siać?


Dobra z kosmosem dotrze pewnie do kwietnia .Trawę już wysiałam w doniczki takie żeby potem do gruntu od razu wsadzać żeby jej nie pikować .po kolka nasionek do dziurki i już ona ponoć długo wschodzi .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies