Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 21:43, 24 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850




____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:49, 24 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Kocimiętki od kolegi z forum kwitną



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 21:51, 24 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Fajnie wyszły te nasze zdjęcia w słońcu Myślałam, że światło było za ostre. Ale nie, ładnie wyszło. Ja skupiam się na detalach, ty na obrazach. Ostatnie twoje zdjęcia tak ślicznie jesienne, nostalgiczne.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
sylwia_slomc... 21:53, 24 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850



no i jak nie lubić rdestówki Auberta, tnę cztery razy w sezonie mocno, łatwo się tnie, a potem mam bitą śmietanę

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:58, 24 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Katkak napisał(a)
Sylwuś ale mądra ta Kitka. Kupiłam jej dziś nową, zamykaną kuwetę. Taką z klapką do wchodzenia. Obawiałam się, że nie będzie wiedziała jak ram wejść i, że w ogóle tam ma teraz kibwlek. Raz ją włożyłam do środka, a ta już wie o co chodzi. Bystrzacha

Kasieńka koty są mądrale klamki też się nauczyć może otwierać, ba nawet niektóre potrafią otworzyć drzwi z gałką zamiast klamki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:59, 24 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
BKosimkArt napisał(a)
Sylwia, jak slicznie w domku... bo że poza cudnie to wiadomo...

Basiu już nie jest tak jak na początku bo nam się wykładzina po powodziach pofałdowała, ale klimacik jest fajny i przytulnie bardzo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 22:03, 24 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ogniki choć kłujące cudna robotę robią dwa razy w sezonie raz jak kwitną i teraz w koralach, a do tego zimozielone



strumień górny bieg




Ogniki bardzo mi się podobaja. To arcydzieło owocowe. Żaden krzak nie ma tyle owoców "klęska urodzaju" na każdym krzaku. Jakbym miała warunki - u mnie orzemarzaja- to miałabym szpaler ogników.

Już jesiennie. Chociaż przeglądając foty z ubiegłego roku o tej porze była bardzo ładna pogoda ale bardziej złociście.

Taki spokój panuje w twoim ogrodzie. Piesek piękny.

Pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 22:03, 24 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Iwonka napisał(a)
Fajnie wyszły te nasze zdjęcia w słońcu Myślałam, że światło było za ostre. Ale nie, ładnie wyszło. Ja skupiam się na detalach, ty na obrazach. Ostatnie twoje zdjęcia tak ślicznie jesienne, nostalgiczne.

Dokładnie Iwonko Ja na ogrody patrzę jak na obrazy, przez co nie zapamiętuje poszczególnych roślin na rabatach i w zestawieniach i nie potrafię kopiować. Mnie się ogrody składają z obrazów przyjemnych dla zmysłów i oka, z plam koloru i zapachów Wczoraj miałam wieczorem w ogrodzie koncert Świerszcze cudnie grały One maja takie jakby terytoria w ogrodzie nie wiedziałam, że mieszka u nas tyle świerszczy, na co dzień ich nie widać wcale
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:06, 24 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
ElzbietaFranka napisał(a)




Ogniki bardzo mi się podobaja. To arcydzieło owocowe. Żaden krzak nie ma tyle owoców "klęska urodzaju" na każdym krzaku. Jakbym miała warunki - u mnie orzemarzaja- to miałabym szpaler ogników.

Już jesiennie. Chociaż przeglądając foty z ubiegłego roku o tej porze była bardzo ładna pogoda ale bardziej złociście.

Taki spokój panuje w twoim ogrodzie. Piesek piękny.

Pozdrawiam


Elu ja je też uwielbiam, swoją drogą świetna roślina na żywopłoty nie do przebycia dla nieproszonych gości, tyle, że w cieplejszych regionach naszego kraju
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:33, 24 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Taki duet mi wyskoczył jesienią



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies