Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

malgorzata_s... 19:18, 18 mar 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ale miło Was widzieć Tęsknię już za spotkaniami
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 20:05, 18 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Hej zakochani, patrzcie jaką foteczkę mam

a te przecudnej urody motylusie wylądowały tu . Dziękuję, dziękuję, dziękuję ciociu Sywlio . Iga się właśnie napatoczyła i mówi: O, ciocia Sywlia
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:10, 18 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Magleska napisał(a)
Cześć pączusiu …..żartuję …. ale aż musiałam się wrócić do innych fotek ,co Ty to opowiadasz hmmmm…...normalnie ślicznie wyglądasz i buzia uśmiechnięta ….



a i zamówiłam sobie tą trojeść bulwiastą -ciekawe jakie sadzonki będą

gdzie koguta dałaś ?

buziaki


Madzia zdjecie nie kłamie tak jak czasem lustro Tak jak na zdjęciu sie nie widzimy na codzień, a inni widzą
Kogut na razie stoi w warsztacie bo najpierw musze porządki w ogrodzie uskutecznić dopiero miejsca poszukac, dziś było sadzenie zdobyczy i darów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:11, 18 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ale miło Was widzieć Tęsknię już za spotkaniami

Koniecznie na pierwsze u nas zapraszamy, tylko potrzebuję jeszcze trochę czasu na uporządkowanie ogrodu po zimie i doprowadzenie do stanu nadającego sie na pokaz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:16, 18 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Katkak napisał(a)
Hej zakochani, patrzcie jaką foteczkę mam

a te przecudnej urody motylusie wylądowały tu . Dziękuję, dziękuję, dziękuję ciociu Sywlio . Iga się właśnie napatoczyła i mówi: O, ciocia Sywlia

Kasieńka szkoda, że mi zdrowie nie pozwala biegać bo bym chyba pobiegała.....drugą brodę mam
to pewnie po zimie, teraz może ja w ogrodzie zgubię....marzenia
Uściskaj słoneczko ode mnie I to starsze słoneczko też
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 20:30, 18 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Ale pięknie wyglądacie, Wszyscy bez wyjątku!
Sylwuś ja tez nie lubię być fotografowana, ale Ty naprawdę dobrze wyglądasz na zdjęciach . Już mi tu nie opowiadaj o drugiej brodzie mojej nie widziałaś, ja mam nawet dodatkowy brzuch
Piękna z Was para ta miłość od Was aż promieniuje

Spotkanie miłe z pożytecznym, zakupy jak ta lala. Kogut świetny
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 20:32, 18 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Danusiu bardzo to miłeAle mus się za siebie wziąść
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 20:40, 18 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)
Danusiu bardzo to miłeAle mus się za siebie wziąść


Ja tak co roku powtarzam, ale w tym już mus był pójść na jakieś zbiorowe ćwiczenia bo sama nie mam tyle zaparcia.
Chodzę na fitness, ale bardziej dla lepszej kondycji i z powodu kręgosłupa, bo raczej po dwóch godzinach w tygodniu nie schudnę...chyba czas się polubić;D
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 20:42, 18 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
dana1s napisał(a)


Ja tak co roku powtarzam, ale w tym już mus był pójść na jakieś zbiorowe ćwiczenia bo sama nie mam tyle zaparcia.
Chodzę na fitness, ale bardziej dla lepszej kondycji i z powodu kręgosłupa, bo raczej po dwóch godzinach w tygodniu nie schudnę...chyba czas się polubić;D

No w moim wieku bardzo możliwe, że czas się przyzwyczaić do nowego wyglądu Aż strach pomysleć jakbym wyglądała gdybym nie miała ogrodu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 21:13, 18 mar 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)

No w moim wieku bardzo możliwe, że czas się przyzwyczaić do nowego wyglądu Aż strach pomysleć jakbym wyglądała gdybym nie miała ogrodu


Sylwuś ślicznie wyglądasz na zdjęciach pełna radości..energii
a drugą brodę też mam i moje córki też ..a jesteśmy szczupłe dziewczyny to po prostu geny

I przestań narzekać na swój wiek ..na zdjęciach nie wyglądasz na wiekową myślę,że jesteśmy z podobnego rocznika czyli wchodzimy dopiero w etap dojrzewania
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies