Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony zakątek z Antonówką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony zakątek z Antonówką

AnnaMS 23:08, 26 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
AgataM napisał(a)


Wow,wow,wow bardzo podoba mi się Twoja dekoracja
Ogród piękny

Dzięki Agato , dekoracja tak na szybko, z rzeczy gotowych, tylko bukszpan ciachnęłam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 23:17, 26 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Klon rozwija liście, powojnik dostał domek

Leśny zakątek zielenieje i pachnie kalina
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
katel 23:31, 26 kwi 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Aniu nie wiem sama czy Cię chwalić za piękny ogród czy na Ciebie krzyczeć, że tak długo go ukrywałaś .
Wszystko dokładnie obejrzałam, zaznaczam wątek do obserwowanych , znakomicie Ci idzie budowanie struktur ogrodowych, paprocie i funkie zachwycają i te wszystkie małe smaczki. Nie wiedziałam że ułudka jest taka śliczna, zapiszę się na nią u Ciebie i anemona masz gajowego .
Kopytnikowe kobierce skradły moje serce - mam go od zeszłego roku, nie pamiętam tylko od kogo ale ze spotkania O. to może od Ciebie . Clematis Stolwik aż świeci seoim żółtym kolorkiem - będzie u Ciebie pięknie wyglądał.
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
AnnaMS 23:46, 26 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Dziękuję Kasiu, kopytnik rzeczywiście pewnie masz mój, przyniosłam na spotkanie do Beatki Mam nadzieję że Clematis przezimuje i rozrośnie się, a ułudką się podzielę
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
katel 00:02, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Clematisy z tej grupy nie mają problemów z zimowaniem, na pewno pięknie sie u Ciebie rozrośnie a z ułudką się przypomnę jak sie będzie szykowało jakieś spotkanie.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
AnnaMS 00:15, 27 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
ok, przypomnij koniecznie
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
ElzbietaFranka 09:14, 27 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Klematisy które kwitną wiosna są bezproblemowe bardzo ładnie kwitną a potem mają dekoracyjne pomponiki.

Kupiłam w tym roku jak się nie mylę klematisa arabella kwitnie bardzo ładnie i nieprzerwanie ma w donicy rośnie ok 1,5 m ma piękne niebieskie kwiaty.
Kupiony w tym roku posadzę do ogrodu przy róży bo łysa od dołu a u góry peruka.

U ciebie to ciepłej masz już wysokie rośliny. Już za chwilę maj wszystko śmignie oby tylko deszczyku więcej bylo,.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Marga 22:42, 27 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Nacieszyłam oczy cudnymi roślinami Aniu, masz piękny ogród.
Pamiętasz jak Ci mówiłam o moim kopytnikowym dywaniku, który po zimie przestał nim być? Jest szansa, że się reaktywuje Zanim nornice go pożarły (chyba nornice) zdążył się wysiać i już wschodzi.
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
AnnaMS 22:53, 27 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Elu, tak, klematisy są super, tylko muszą mieć słoneczko, u mnie trudno o takie miejsce, posadziłam przy różach gdzie go troszkę więcej w ciągu dnia, miejmy nadzieje że da radę
A jaka to róża że łysa jest ?
Tak ciepło to nie jest, po prostu niektóre gatunki wcześniej startują
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 23:01, 27 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Moniko, trzymam kciuki za kopytnik Mój rośnie w miarę dobrze, tylko muszę obrywać zeszłoroczne liście bo grzyba dostają, po zimie jedna kępka mi wypadła - wyglądał jakby zgnił ... a tak ok
Mój ogród będzie piękny jak rabaty uzupełnię bo mi trochę roślin wypadło no i muszę dodać trochę biżuterii, może jutro coś na targach upoluję Będziesz jutro ?
Twój ogród też jest piękny, masz dużo miejsca to możesz nas czarować zestawieniami
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies