Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Gardenarium 12:57, 20 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No widzisz, nie trzeba było szukać daleko, wzajemna wymiana doświadczeń. Szybko się podnoś
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Wieloszka 13:47, 20 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj malkul,

dobrze, że dopiero tworzysz swój ogród - masz duże szanse nie popełnić wielu błędów, które potem trzeba poprawiać. Byłam w Twoim wątku i po 1,5 roku ogrodowego "doświadczenia" (łał, ale mam staż!) popieram rady innych forumowiczów i samej Danusi - nowoczesny ogród dla zapracowanych to mała różnorodność roślin. Znalazłam u Ciebie mnóstwo ciekawych zdjęć-inspiracji również dla siebie, kochamy tez sam styl. Platan w szpalerze - to jest po prostu BOMBA!!!
No i domek będziesz miała piękny - jakbym teraz budowała 2-gi raz, to na pewno taki nowoczesny jak Twój (zwłaszcza wykończenie elewacji - super!!!)
Oj coś czuję, że często będę Cię odwiedzać
pozdrawiam serdecznie,
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
noemi 13:48, 20 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Wieloszka napisał(a)

Witaj właśnie skończyłam czytać Twój wątek od 1 strony...pięknie u Ciebie...elegancko
pozdrawiam ze Smolca

Witaj Noemi,
u Ciebie to dopiero cudnie, jak spod igiełki, tak naprawdę po Danusiowemu. No i jaka przytulna przestrzeń - przynajmniej masz czas wypoczywać na tym leżaczku .
A dzięki nowej obwodnicy niedaleko mamy do siebie. Zapraszam


Dziękuję za zaproszenie Na pewno skorzystam i się spotkamy Zapraszam również do mnie Do tej pory mało nas było z Dolnego Śląska, ale ekipa sie powiększa , no i fajnie Co do szkółek , to Kulas na Brucknera ma fajne pozycje, potwierdzam , ale też w Ogrodzie Botanicznym z Panią Agnieszką można się dogadać i sprowadzi Ci co jest potrzebne ( w dobrych cenach ) Mi udało się w ten sposób zdobyć werbenę patagońska ze szkółki Byliny- Świerk, bo nigdzie we Wrocławiu nie było Polecam też Stefonogrod w Jugowców, ale to kierunek Środa Śląska , bardzo miła obsługa i duży wybór oraz fachowa porada
____________________
ogród magdalenka
Wieloszka 14:15, 20 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Dziękuję za zaproszenie Na pewno skorzystam i się spotkamy Zapraszam również do mnie Do tej pory mało nas było z Dolnego Śląska, ale ekipa sie powiększa , no i fajnie Co do szkółek , to Kulas na Brucknera ma fajne pozycje, potwierdzam , ale też w Ogrodzie Botanicznym z Panią Agnieszką można się dogadać i sprowadzi Ci co jest potrzebne ( w dobrych cenach ) Mi udało się w ten sposób zdobyć werbenę patagońska ze szkółki Byliny- Świerk, bo nigdzie we Wrocławiu nie było Polecam też Stefonogrod w Jugowców, ale to kierunek Środa Śląska , bardzo miła obsługa i duży wybór oraz fachowa porada


No i widzisz - każdy z nas ma jakieś swoje "adresy" - super, że możemy się wymienić. Lista szkółek do odwiedzenia się powiększa, a wraz z nią wybór. No to muszę chyba zrobić na drutach jakąś wielką skarpetę, żeby było do czego zbierać, na to wiosenne polowanie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
justi 15:27, 20 paź 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Kurczaczki juz tyle stronek naleciało, trzeba się cofnąć, poczytać , pooglądać.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
aga_pe 15:44, 20 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)
Dziękuję za zaproszenie Na pewno skorzystam i się spotkamy Zapraszam również do mnie Do tej pory mało nas było z Dolnego Śląska, ale ekipa sie powiększa , no i fajnie Co do szkółek , to Kulas na Brucknera ma fajne pozycje, potwierdzam , ale też w Ogrodzie Botanicznym z Panią Agnieszką można się dogadać i sprowadzi Ci co jest potrzebne ( w dobrych cenach ) Mi udało się w ten sposób zdobyć werbenę patagońska ze szkółki Byliny- Świerk, bo nigdzie we Wrocławiu nie było Polecam też Stefonogrod w Jugowców, ale to kierunek Środa Śląska , bardzo miła obsługa i duży wybór oraz fachowa porada


No i widzisz - każdy z nas ma jakieś swoje "adresy" - super, że możemy się wymienić. Lista szkółek do odwiedzenia się powiększa, a wraz z nią wybór. No to muszę chyba zrobić na drutach jakąś wielką skarpetę, żeby było do czego zbierać, na to wiosenne polowanie


oj dziergaj wielgachną. Właśnie wracam ze Żmigrodu i jak obiecałam wstąpiłam do szkółki. Ładnie się nazywa - Sasanka. Jest w połowie drogi między Żmigrodem a Miliczem. Fortunę stracę na wiosnę, bo od stycznia będę jeździła tam codziennie . Kocimiętki mają na tony . Najlepiej zadzwonić i dopytać co Cię interesuje. Mają coś koło 200 gatunków bylin w sprzedaży. Rarytasy są na zamówienie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 18:29, 20 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
oj dziergaj wielgachną. Właśnie wracam ze Żmigrodu i jak obiecałam wstąpiłam do szkółki. Ładnie się nazywa - Sasanka. Jest w połowie drogi między Żmigrodem a Miliczem. Fortunę stracę na wiosnę, bo od stycznia będę jeździła tam codziennie . Kocimiętki mają na tony . Najlepiej zadzwonić i dopytać co Cię interesuje. Mają coś goło 200 gatunków bylin w sprzedaży. Rarytasy są na zamówienie


O boże, i jak ja mam teraz spać spokojnie?! Gdybym miała jeszcze jakiś urlopik, to już jutro bym tam była Do wiosny nie wytrzymaaaam! Na sobotę zaplanowałam wyrywanie chwastów c.d., ale w sumie chwasty nie zając...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 23:09, 20 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
hehehe
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
GabiK 12:31, 21 paź 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Byłam na urlopie, a tu po powrocie tyle pięknych ogrodów. Nie nadążam zaglądać.
Ty to masz miejsca na nowe rośliny.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Wieloszka 12:58, 21 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
GabiK napisał(a)
Byłam na urlopie, a tu po powrocie tyle pięknych ogrodów. Nie nadążam zaglądać.
Ty to masz miejsca na nowe rośliny.

Witaj GabiK,
Wiesz, Dominika już to wcześniej zauważyła - że każdej z nas podoba się to co ma inna . Mnie z kolei podoba się Twój "miniaturowy ogródek". Ileż w prasie i na necie pomysłów, aranżacji (przede wszystkim w realizacjach gardenarium) na zagospodarowanie takiej małej przestrzeni!!! No i zawsze znajdzie się czas, żeby tak jak u Noemi poleżeć na leżaczku...
Doceń zatem swoje 100m.kw. - ogród o takiej powierzchni ma mnóstwo zalet! A jak następnym razem szybciutko uporasz się z pielęgnacją i będziesz już zasłużenie odpoczywać , to wspomnij ciepło o takich jak ja, co jeszcze po ciemku próbują coś zrobić w ogrodzie, bo dnia im brakuje przez te "hektary"
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies