Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Madzenka 23:54, 03 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ag.ma jeźówki będą piekne
Moje zeżarły wiosną ślimaki... Zakupiłam limonkowe od Finki i mi je potfffory zżarły....
A dlaczego nie masz lilji?

ps. Astry to zły pomysł... Ania napisła dlaczego... Wyleczyłam sie z nich po jednym sezonie a rozchodniki są miodzio. asc to nasze bylinowe guru


Ps z ostróżek też się wyleczyłam.... Dlaczego przekonasz się sama..... Za to na pewno nie wyleczę się z róż, kwitną do mrozów!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
JulkAd 00:04, 04 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aga ponad 30 postów, no nie dam rady dzisiaj...wrócę jutro, a właściwie dzisiaj ale później, bo mnie jeżówki zaintrygowały u Ciebie...buźka Kochana
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Wieloszka 08:22, 04 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Aniu asc Ty moje bylinowe guru! Toffam!!! No i cóż ja bym bez Ciebie zrobiła?!! Dzięki Tobie z mojego bylinowego chaosu powoli wyłania się porządek, tak mimo woli
- Sadzić jeżówki! Na milion %!!!
- Astry won! (z planu, nie kupiłam jeszcze - na szczęście )
- Zastanowić się nad rozchodnikami (muszę wygooglać, bo kojarzę tylko czerwono-rdzawe kolory kwiatów)
- A to Twoje zdanie, to powinnam sobie wyryć w głowie, tak dla ostudzenia wrodzonej niecierpliwości
"Nawet najpiękniejsza sadzonka w pierwszym roku nie jest ładna i szybko przekwita.... zwłaszcza, że kupiłaś sztucznie pędzone rośliny kwitnące... Byliny też potrzebują czasu by się rozrosnąć."

Anek - milion buziaków za Twoje bezcenne wskazówki!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:28, 04 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Megi jesteś kolejną osobą, która potwierdza, że muszem mieć jeżówki Jeśli nie zapomnisz, wstaw za jakiś czas fotkę kwitnących tych wysianych jeżówek - tak dla porównania Buziak!

Borbetka napisał(a)
Czytam o tych jeżówkach i myślę, myślę czy ich nie posadzić. Wyglądają bosko. Zaznaczam Aga wątek, bo mi plusy poginęły. Jak to możliwe hę??

Borbetko, ja już za dużo myślałam Teraz muszę po prostu kupić i posadzić jeżówki
Nie zaznaczam wątków plusikami, to mi nic nie ucieka

Syla napisał(a)

a tego już nie wiem na razie sterczy ponad innymi i dobrze bo jest widoczna

I właśnie o taki efekt mi chodzi Tylko w żadnym ogrodniczym nie spotkałam wczoraj odętki.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
atena35 08:31, 04 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Przyszłam zameldować, że wyciachałam kulkom zęby, eeeeeyyy znaczy liśćki
____________________
Ogród Tosi
Wieloszka 08:31, 04 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)
Ag.ma jeźówki będą piekne
Moje zeżarły wiosną ślimaki... Zakupiłam limonkowe od Finki i mi je potfffory zżarły....
A dlaczego nie masz lilji?

ps. Astry to zły pomysł... Ania napisła dlaczego... Wyleczyłam sie z nich po jednym sezonie a rozchodniki są miodzio. asc to nasze bylinowe guru


Ps z ostróżek też się wyleczyłam.... Dlaczego przekonasz się sama..... Za to na pewno nie wyleczę się z róż, kwitną do mrozów!

No i czy Ty mi tu musisz zagadki zadawać od samego rana??? Żesz napisz jak człowiek, dlaczego wyleczyłaś się z ostróżek ZANIM dokupię następne 15 szt. Czy muszę przekonywać się na własnej skórze ?
No i dlaczego ja nie mam lilii??? Któż to wie??? Nie mam jeszcze mnóstwa roślin... Rozmawiałyśmy kiedyś o liliowcach - nie mam ich, bo kolorystycznie mi nie pasują, ale lilie? Same zagadki
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:32, 04 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
atena35 napisał(a)
Przyszłam zameldować, że wyciachałam kulkom zęby, eeeeeyyy znaczy liśćki

Lecem zbierać te zęby, może na protezkę będzie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:47, 04 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
W międzyczasie rozmyślań nad rabatą bylinową popełniłam inną, ulubioną, od linijki







Tak wygląda z tarasu - żurawki obsidian są mało widoczne, ale nadgonią
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:48, 04 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742




____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
ASUULEK 08:59, 04 lip 2013

Dołączył: 08 cze 2012
Posty: 47
Witam! Pięknie u Ciebie, wszystko takie zadbane. Czy pamiętasz może nazwę tego klona który jest na ostatnich zdjęciach (bordowy). Śliczna kuleczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies