Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Konstancja30 22:43, 02 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Aga ... zajrzyj ... wkleiłam sobie właśnie bardzo inspirującą rabatę ostróżkową

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1829-ogrod-marzen-cegla-roza-lawenda-i-mila-do-tego-co-mam-w-glowie?page=476#post_9
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 23:13, 02 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aga myśli
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 23:28, 02 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wcale się nie dziwie że myśli, ja też dumam nad frontowa rabatą. Aga jeśli ona ma być wbrew Tobie, wbrew Wam to odpuść. Nie zawsze to co podoba się nam u innych, dobrze wygląda u nas i nie zawsze my dobrze się w tym czujemy...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
atena35 08:33, 03 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Marzena2007 napisał(a)
Aga nie sadż bylin jeśli nie masz do nich przekonania.... Jak Ciebie znam będziesz na nie wściekła po przekwitnięciu.... Wytrzymasz tylko wówwczas jesli bdzie to mocno formalna rabata bylinowo- bukszpanowa....... Bo ty nie lubisz misz-masz... U Iebie musi być wszystko od linijki a byliny przekwitają....

Ps przemyśl dodanie róż....


Popieram Nic na siłę.
____________________
Ogród Tosi
Wieloszka 08:53, 03 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Dziewczyny, no brak mi słów jakie Wy jesteście kochane -WSZYSTKIE!!! Toffam!!! Rozpracowałyście mnie bezbłędnie - całe wczorajsze popołudnie i wieczór sadziłam i myślałam, czy dobrze sadzę i CO sadzę Jakbym wcześniej weszła na swój wątek i poczytała, co Wy myślicie, nie musiałabym tak wysilać swoich szarych komórek Bo doszłam do takich samych wniosków
Po pierwsze primo: nic na siłę
Po drugie primo: skoro już to wszystko kupiłam i posadziłam - spróbuję. Jak nie będzie mi pasowało - zrobię kiermasz i porozdaję po ogrodowisku
I po trzecie najważniejsze primo: Magnolio dokładnie tak wymyśliłam, jak napisałaś - duży pas jednego gatunku! Dlatego zamiast tawułek (jednak wylatują stamtąd - tylko jak M. nie będzie widział ) dosadzę ostróżek (bo te mi się podobają niezmiennie) i na pewno jeżówki pełne, żeby coś kwitło jak ostróżki przekwitną.
Fotki oczywiście będą z opóźnieniem, bo skończyłam po ciemności Będę wtedy prosić Was o rady!
A tak w ogóle to i tak posadziłam trochę po swojemu, czyli prawie od linijki
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:56, 03 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)
Aga nie sadż bylin jeśli nie masz do nich przekonania.... Jak Ciebie znam będziesz na nie wściekła po przekwitnięciu.... Wytrzymasz tylko wówwczas jesli bdzie to mocno formalna rabata bylinowo- bukszpanowa....... Bo ty nie lubisz misz-masz... U Iebie musi być wszystko od linijki a byliny przekwitają....

Ps przemyśl dodanie róż....

No i skąd Ty mnie tak dobrze znasz siostro? Napisałaś dokładnie to, nad czym wczoraj dumałam - będę wściekła, jak to wszystko przekwitnie i przestanie "wyglądać"
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:59, 03 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Sabinka napisał(a)


Hehe Ania mowi angielsko Ja powiem tak: byliny sa specjalne i napewno ladne kwiaty sa (przez jakis czas ) ale ja nie przepadam za nimi. Za duzo roboty.

Ja na pocieszenie powiem ci tak: mam dosc mojego wjazdu okropnego, mam dosc moich sasiadow ktorym wszystko jest obojetne czy maja skoszona trawe czy nie, nie wiem co mam dac kolo zawijasa, nie wiem nic! Agusia nie jestes sama w dylematach. Z nasadzeniami pol biedy ( byliny mozesz przeniesc w inne miejsce ) a z sasiadami nie taka prosta sprawa!

Sabinko, dzięki za pocieszenie To prawda, wolę dylematy bylinowe, niż "dobrosąsiedzkie" Ja mam tylko sąsiadów od krajzegi w każdy sobotni poranek, poza tym nieszkodliwi
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Bogdzia 08:59, 03 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Aguś pozdrawiam i przy okazji Magnolię bo do Niej wejśc nie można .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Wieloszka 09:02, 03 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
aga_pe napisał(a)


No wiesz??? A ja po Twoich zakupach obmyślam kiedy wyskoczyć na giełdę
Tawułki mam na liście. Naparstnice i ostróżki bardzo mi się podobają, muszę im tylko miejsce wymyśleć.
U mnie prawdopodobnie na straty poszło kilka lawend. Stały parę dni w doniczkach, a ja zapomniałam o nich
Na razie mam zagwozdkę nr 1 - czym podsadzić sporego poczochranego cisa. Rododendrony czy hortki? A może zupełnie coś innego? Też nie mam koncepcji

No sorki, nie chciałam Cię rozczarować Lawend nie spisuj na straty - u mnie też tak stały i po posadzeniu odbiły, z tym że marniejsze są trochę. A z cisem - coś wymyślimy, tylko daj fotkę. Na pewno oprócz horti/rh potrzebne będzie najniższe piętro.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:04, 03 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
atena35 napisał(a)


Jak Ci się nie podoba wsadź do jakiegoś "przechowalnika" - przy Twoich areałach napewno masz takie ukryte miejsce Roślinki nie padną, a Ty może "odzyskasz" serce dla nich.
Aguś nic na siłę, czasami tak bywa.

Tosiu, miejsca Ci u mnie dostatek, tylko rabatę "przechowalnikową" mus powiększyć, bo ciągle tam coś dorzucam Tawułki tam trafią na pewno Reszta na razie zostaje.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies