Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

noemi 19:58, 12 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Oj to malutka jest , ale skoro rośnie w takim tempie to za rok będzie idealnie będę podziwiać tą rabatę z laurowiśniami u Ciebie, bo ja nie mam na nie miejsca.

W weekend posprzątałam donice i jak w przyszłym sezonie usłyszysz ode mnie , że chce jakąś inna donice to przypomnij mi , że mam mały składzik na strychu … ilością się załamałam.



____________________
ogród magdalenka
Wieloszka 20:06, 12 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
noemi napisał(a)
Oj to malutka jest , ale skoro rośnie w takim tempie to za rok będzie idealnie będę podziwiać tą rabatę z laurowiśniami u Ciebie, bo ja nie mam na nie miejsca.

W weekend posprzątałam donice i jak w przyszłym sezonie usłyszysz ode mnie , że chce jakąś inna donice to przypomnij mi , że mam mały składzik na strychu … ilością się załamałam.




Przesadzenie tych laurowiśni i likwidacja "wrzosowiska" to jeden z lepszych pomysłów
Nadmiar donic? A nie ma jakiejś pasującej do mnie? Zawsze możesz zrobić wyprzedaż garażową
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Madzenka 22:44, 12 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Szukam tych laurowiśni i nigdzie ich nie mogę zidentyfikować!
Wszystko mi się podoba ale najbardziej stopniowanie kolorow wiśni umbraculifera.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 22:50, 12 lis 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Aga ja jestem mocno odurza kolorami tej jesieni ... ale u Ciebie to siem pali !!! tu czeba po straż dzwonić ... ...

pieknie się pali ... oj pięknie ... taka dawka energii to jest coś !!!
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
polinka 11:32, 13 lis 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Aga gdzie kupowałaś swoje brzozy?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Pszczelarnia 12:27, 13 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wieloszko, "lizaki" (Umbracośtam) - pięknie się prezentują właśnie tam na tle. Ty je przesadzałaś, jak dobrze pamiętam?

Zgrabne wszystko, płonie i wybarwia się w tej przestrzeni, pięknej przestrzeni.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
bdan 13:12, 13 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Agnieszko dziekuje za zdjęcia. Bardzo zgrabne drzewo, duży plus to to to, że nie choruje, minus, że krótko liście trzyma jesienią
Wieloszka 13:21, 13 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Konstancja30 napisał(a)
Aga ja jestem mocno odurza kolorami tej jesieni ... ale u Ciebie to siem pali !!! tu czeba po straż dzwonić ... ...

pieknie się pali ... oj pięknie ... taka dawka energii to jest coś !!!

No i już po pożarze Wbrew prawom fizyki i chemii wiatr ugasił ten pożar - już większość liści opadła

polinka napisał(a)
Aga gdzie kupowałaś swoje brzozy?

U Botanika. Śliczna dziewczyna na avatarze!

Pszczelarnia napisał(a)
Wieloszko, "lizaki" (Umbracośtam) - pięknie się prezentują właśnie tam na tle. Ty je przesadzałaś, jak dobrze pamiętam?

Zgrabne wszystko, płonie i wybarwia się w tej przestrzeni, pięknej przestrzeni.

Aaaa zaskoczę Cię Pszczółko, nie przesadzałam wiśni, chociaż prawdopodobieństwo jest bardzo duże w moim ogrodzie rośliny często zmieniają miejsce . Też je uwielbiam!

bdan napisał(a)
Agnieszko dziekuje za zdjęcia. Bardzo zgrabne drzewo, duży plus to to to, że nie choruje, minus, że krótko liście trzyma jesienią

Danusiu, wszystkie klony szybciej gubią liście, ale też wcześnie je wypuszczają. A ten klon przed liśćmi ma malutkie kwiaty - nie są bardzo dekoracyjne, ale pojawiają się końcem zimy nawet Pokaże Ci fotkę wieczorem.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
bdan 13:33, 13 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Może to tak jest, ze jak szybciej pojawiają się liście to wcześniej gubią. Obserwuję catalpę sąsiada, jeszcze są zielone liscie, a wiosną późno się pojawiają
Wieloszka 13:39, 13 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Proszę, nic nie mów o catalpach... Każdej wiosny zgrzytam zębami - całą przyroda bucha zielonością i kwieciem, a to to stoi jak zaczarowane - suche badyle. Odwiedzającym mnie laikom ogrodowym muszę tłumaczyć, że te drzewa żyją, nie uschły, tylko tak udają A mam ich aż 9szt. - ot, błędy początkującej ogrodniczki...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies