Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 10:42, 12 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczelarnia napisał(a)
Tam jest przeciąg, nie utrzyma. Buk za masywny w to miejsce. A on musi wysłonić mi ciężarówkę. Mam dylemat.

A klon Royal Red? Dłużej utrzymuje liście, rośnie trochę szybciej od Red Sunset (ale nie za szybko), nie tak masywny jak buk.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
bdan 11:43, 12 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Agnieszko pozwolisz, że sobie przekopiuję do siebie te posty dot. drzew, zeby na pokojnie wrócić i pooglądać.

Ogród mam duzy bo 22 ar, ale wolałabym drzewo takie do 15 m - to tez juz nie jest małe.

A mozesz załączyc zdjęcie tego klona Red Sunset z lata?


Chyba Alinka z ogrodu u stóp klasztoru tez go ma, muszę zapytać jak u niej

edit. : i Mała Mi chyba też ma
Karabela 14:54, 12 lis 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Agunia, ślicznie, buziaki zostawiam
____________________
Eksperymentarium
Pszczelarnia 15:03, 12 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wielka Ogrodniczko aleś mi namięszała w mózgu ... . No tak klony krótko trzymają liście.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Tess 15:38, 12 lis 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
O rany, jak rewelacyjnie Pani Jesień pokolorowała Duży Ogród!!!
Moc wrażeń i doznań. Łał!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Wieloszka 18:38, 12 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczelarnia napisał(a)
Wielka Ogrodniczko aleś mi namięszała w mózgu ... . No tak klony krótko trzymają liście.

No nie chciałam przecież... Ale już doczytałam u Ciebie dobre rady Danusi - na pewno coś wybierzesz. Gdybyś rozważała platana weź tylko pod uwagę, że on z kolei późno wypuszcza liście.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 18:40, 12 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Łukasz, Karabelka, Tesiu - wyjątkowo i mi podoba się jesień. O pozostałych porach roku bardziej marudzę
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 19:03, 12 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
bdan napisał(a)
Agnieszko pozwolisz, że sobie przekopiuję do siebie te posty dot. drzew, zeby na pokojnie wrócić i pooglądać.

Ogród mam duzy bo 22 ar, ale wolałabym drzewo takie do 15 m - to tez juz nie jest małe.

A mozesz załączyc zdjęcie tego klona Red Sunset z lata?


Chyba Alinka z ogrodu u stóp klasztoru tez go ma, muszę zapytać jak u niej

edit. : i Mała Mi chyba też ma

Mała Mi na 100% ma tego klona - kiedyś dyskutowałyśmy o nim. U niej dużo bardziej mi się podoba
Szukając zdjęć dla Ciebie muszę przyznać, że się myliłam - co do wzrostu tego klona. Urósł od zeszłego roku, dopiero przy porównaniu zdałam sobie sprawę o ile!

Maj 2013


Czerwiec 2014


Październik 2014


____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
noemi 19:12, 12 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Wieloszka napisał(a)





Piękna jesień w Dużym Ogrodzie a tą rabatę będę mieć szczególnie na oku, bo bardzo mi się podoba

I mam pytanko, co rośnie obok seslerii po zewnętrznej stronie rabaty ?

Buziaki

____________________
ogród magdalenka
Wieloszka 19:33, 12 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
noemi napisał(a)


Piękna jesień w Dużym Ogrodzie a tą rabatę będę mieć szczególnie na oku, bo bardzo mi się podoba

I mam pytanko, co rośnie obok seslerii po zewnętrznej stronie rabaty ?

Buziaki


Odpowiedź Cię zaskoczy... też sesleria Tylko ta większa była sadzona w czerwcu (i tak urosła w parę miesięcy!), a ta mała - dopiero we wrześniu, bo chciałam jakąś inną trawkę, ale postanowiłam być bardziej konsekwentna w ograniczaniu pstrokacizny
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies