Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 10:13, 24 lut 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
bleebla napisał(a)
Na 214 stronie w swoim wątku napisałam Ci o liriope

Dzięki, lecę zobaczyć, bo znów mam zaległości
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 10:15, 24 lut 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Iwk4 napisał(a)
Agnieszko, gdzieś widzialam łan perovskiej z berberysami i nie mogę znalezc. Czy to bylo u ciebie ?

Nie Iwonko, niestety nie... Ale to połączenie jest naprawdę piękne, idealne na suchą glebę, czyli dokładnie taką, jakiej nie mam
Perowskie raz wypróbowałam i zgniły, berberysy dają radę.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 10:33, 24 lut 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
siakowa napisał(a)
o własnie agnieszko, bo juz nabrałam rozpędu na hasło marzenki ale chyba jednak przyhamuje pozdrawiam

Ja mam nauczkę. Już planowałam parę brzóz kupić, ale też stwierdziłam, że poczekam miesiąc. Może jakoś wytrzymam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Borbetka 15:42, 24 lut 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Muszę u Ciebie Aga częściej bywać. Masz taką samą glebę jak ja . Tylko zgłaszaj się tu regularnie ok? .
____________________
borówcowy wizytowka
polinka 18:32, 24 lut 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wieloszka napisał(a)

Ja mam nauczkę. Już planowałam parę brzóz kupić, ale też stwierdziłam, że poczekam miesiąc. Może jakoś wytrzymam


W tamtym roku 8 marca kupowałam bezliściowego buka...pózniej cały sezon walczyłam ze zdobniczką. Też już się nauczyłam aby czekać na liście
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Madzenka 19:51, 24 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ojoj ja muszę rewolucję na brzozowej zrobić..... Chociaż wszystkie cebulowe bym stratowała.... Mysle.... Ale jak zbyt długo będę myslała to brzozy pendule zostaną.... A ja chcę platany!! Pisz proszę co mam robić!!,
Brzozy czy platany, platany czy brzozy?? Zerknij prosze swoim krytycznym wzorkiem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 22:02, 25 lut 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wiosna i u ciebie, skoro juz cebulowe wyłaża, ciekawa jestem widoku razem z Danikamijuz pociachane czy w planie?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
adom1206 23:27, 25 lut 2015

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Wieloszka napisał(a)

A ja z roku na rok mam coraz mniej do przesadzania. Teraz została mi "tylko" 1 katalpa, 6 hortensji, 40 jałowców, stipy i jakieś inne trawki



agusiu ja chętnie te twoje trawki do siebie przesadzę
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
adom1206 23:27, 25 lut 2015

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
szkoda tylko że tak daleko jesteś
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Wieloszka 11:01, 02 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Madzenka napisał(a)
Ojoj ja muszę rewolucję na brzozowej zrobić..... Chociaż wszystkie cebulowe bym stratowała.... Mysle.... Ale jak zbyt długo będę myslała to brzozy pendule zostaną.... A ja chcę platany!! Pisz proszę co mam robić!!,
Brzozy czy platany, platany czy brzozy?? Zerknij prosze swoim krytycznym wzorkiem

I to jest cały problem z rewolucjami - czy małymi, czy dużymi... Wszędzie COŚ już rośnie, nie ma jak przesadzić jednego, żeby nie naruszyć innego... A już zwłaszcza u Ciebie - gęsto tak, że szpadla nie ma gdzie wcisnąć Żeby to miało sens, trzeba by czekać do jesieni - teraz wybrać drzewa, w przesadzać wszystko jesienią... Ale to wersja dla cierpliwych, czyli nie dla nas
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies